Aktorka pokazała intymne zdjęcie. Zwróciła się do Szumowskiego z bolesną sprawą

Aktorka pokazała intymne zdjęcie. Zwróciła się do Szumowskiego z bolesną sprawą Źródło: instagram.com katarzynaglinka

Katarzyna Glinka postanowiła upublicznić pewne intymne zdjęcie. Chciała zwrócić nim uwagę na pewien problem, zwróciła się do Ministra Zdrowia.

Katarzyna Glinka swoim intymnym zdjęciem postanowiła zaapelować do wszystkich internautów. We wpisie wspomniała też o Łukaszu Szumowskim, internauci są pod sporym wrażeniem.

Katarzyna Glinka musiała poruszyć tę ważną kwestię

Znana aktorka sama przyznała, że publikuje zdjęcie, które chętnie zachowałaby dla najbliższych. To piękne ujęcie ciążowego brzuszka - Katarzyna Glinka spodziewa się drugiego dziecka, ma już 7-letniego syna, Filipa. Jednak nie chodziło jej o komplementy, gdy wstawiała taki post na Instagramie. Zdjęciem podzieliła się w słusznej sprawie: chodzi o rodziców i porody w okresie epidemii.

Jako przyszła mama skierowała się z apelem do Ministra Zdrowia, zamieszczając petycję. Chodzi o zmianę zaleceń odnośnie porodów rodzinnych, a stanowisko wszystkich przyszłych rodziców popiera Rzecznik Praw Obywatelskich. Według aktorki obecne zalecenia, z którymi m.in. ciężarne spotykają się w szpitalach, są krzywdzące dla całej rodziny oraz nie są zgodne z tym, co głosi WHO. Małżeństwa i pary wspólnie powinny przeżywać narodziny, chodzi też o przeciążony personel w stanie epidemii.

- Liczę na to, że dzięki tej petycji sprawa zostanie poruszona i będzie mogło ją poprzeć więcej rodziców zainteresowanych sytuacją na polskich porodówkach. Mamy nadzieję, że uda nam się zmienić te krzywdzące zalecenia. Jeśli ja zostanę wpuszczona do szpitala, to mój parter w 100 procentach ma te same wirusy i bakterie... Są też testy na obecność wirusa. W Niemczech nie zabroniono porodów rodzinnych... To wyjątkowy moment w życiu rodziców, który zostaje w pamięci na zawsze i ogromne wsparcie dla rodzącej. Mam wrażenie, że jest o co powalczyć i przemyśleć, czy nie da się przeprowadzać porodów rodzinnych, zachowując jednocześnie wszelkie możliwe środki ostrożności - pisze Katarzyna Glinka.

Internauci przyklasnęli zaangażowaniu aktorki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pod postem Katarzyny Glinki pojawiły się setki komentarzy, głównie przyszłych mam, które bardzo by chciały, aby ich mąż lub partner mógł być przy porodzie. To nie tylko jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe przeżycie scalające rodzinę, ale też ogromne wsparcie dla rodzącej. Inicjatywę poparła m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska. Inni internauci wahają się, czy to aby na pewno dobry pomysł. Ojciec dziecka może być przecież nosicielem wirusa i o tym nie wiedzieć, a niechcący przenieść go na oddział porodowy. Zwracają też uwagę na to, że testów nie wykonuje się "ot tak" i trzeba odczekać swoje przy odpowiednich objawach.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda w sesji na żywo dostał pytanie o likwidację 500 plus. Słowa, które padły, rozwścieczą wielu Polaków
2. Premier powiedział, kiedy może nastąpić szczyt zachorowań. ”Jesteśmy jeszcze na początku epidemii”

- Z jednej strony popieram, ale z drugiej patrzę też w druga stronę. Nie chodzi tylko o to, że mąż coś "przyniesie”"do szpitala, ale że wejdzie zdrowy, a wyjdzie chory. I poza szpitalem będzie zarażał - pisała internautka.

- Przeżywałam to samo 10 lat temu, kiedy panowała słynna świńska grypa. Byłam oburzona i rozżalona, kiedy tuż przed porodem okazało się, że nie ma porodów rodzinnych. Całą ciążę układałam to sobie w głowie, a tu takie rozczarowanie. Dałam jednak radę i sama - wspiera inne przyszłe mamy kolejna z kobiet.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zdecydowałam się opublikować zdjęcie ,które nie znalazłoby się w social mediach.Te niezwykle intymne momenty z mojego życia uwieczniam w obiektywie ale zwykle dzielę się tylko z najbliższymi .Jednak w słusznej sprawie uznałam ze warto.. Przeczytajcie proszę : To petycja Rodziców do Ministra Zdrowia w sprawie zmiany zaleceń co do Porodów Rodzinnych, nasze stanowisko popiera Rzecznik Praw Obywatelskich [https://www.rpo.gov.pl/pl/content/koronawirus-rpo-porody-rodzinne-mozliwe-takze-podczas-pandemii?fbclid=IwAR3AsF3dUuRdPVMoIO3FawOkd5VwKq14ic4_dwM17m07KKJKCBGiVxE9l0o], nasze postulaty wspiera i udostepnia takze Fundacja Dajemy dzieciom siłę. Obecne zalecenia nie są zgodne ze stanowiskiem WHO, są bardzo krzywdzące dla zdrowych rodziców którzy chcą przeżywać wspólnie cud narodzin i dodatkowo obciążają przeciążony personel na porodówkach, który musi w tej trudnej sytuacji wykazywać większe wsparcie rodzącej. Liczę na to,ze dzięki tej petycji sprawa zostanie poruszona i będzie mogło ją poprzeć więcej rodziców zainteresowanych sytuacją na polskich porodówkach. Mamy nadzieję że uda nam się zmienić te krzywdzące zalecenia. Jeśli ja zostanę wpuszczona do szpitala to mój parter w 100 procentach ma te same wirusy i bakterie... są tez testy na obecność wirusa . W Niemczech nie zabroniono porodów rodzinnych ... to wyjątkowy moment w życiu rodziców , który zostaje w pamięci na zawsze i ogromne wsparcie dla rodzącej .Mam wrażenie ,ze jest o co powalczyć i przemyśleć czy nie da się przeprowadzać porodów rodzinnych zachowując jednocześnie wszelkie możliwe środki ostrożności ... Link do petycji: https://www.petycjeonline.com/rodzimyrazem_przywrocenie_porodow_rodzinnych_ze_zdrowym_partnerem?u=4905259 Stanowisko Fundacji rodzić po ludzku: https://www.rodzicpoludzku.pl/aktualnosci/1391-apel-fundacji-ws-porodow-rodzinnych.html# Rozdzielanie Rodziców w jednym z najpiękniejszych momentów życia Rodziny to bolesna sprawa ..#porodyrodzinne#pregnant#baby#mumy#mommyslife#parents#

Post udostępniony przez Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niepokojące dane GIS. Kto w Polsce najczęściej choruje na COVID-19?
  2. Robert Lewandowski szpanuje nowym samochodem. Luksus, o którym może śnić każdy (FOTO)
  3. Zabił żonę przez kwarantannę. Nie wytrzymał z nią nawet tygodnia pod jednym dachem
  4. Od kwietnia pracownicy mogą stracić nawet połowę pensji. Chodzi o duże pieniądze, wszystko zgodnie z prawem
  5. 3 znaki zodiaku nigdy nie będą dobrymi małżonkami. Nikt długo nie wytrzymuje, rozwód jest niemal pewny
  6. Załamana kasjerka powiedziała całą prawdę o "godzinach dla seniorów". Nie mieści się w głowie

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News