Katarzyna Figura przetrwała najtrudniejsze chwile dzięki... teściowej! Niesamowita historia

Katarzyna Figura przetrwała najtrudniejsze chwile dzięki... teściowej! Niesamowita historia Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SnnYXJJUpJQ

Katarzyna Figura najtrudniejszy moment w życiu zdaje się mieć już za sobą. Gdy rozstała się z mężem, natychmiast o wiadomości poinformowała... teściową. Niesamowite kulisy relacji z matką męża wyznała podczas wywiadu.

Katarzyna Figura swojego męża Kaia Schoenhalsa - amerykańskiego producenta filmowego - poznała w 2000 roku. Dwanaście lat później, w wywiadzie dla jednego z kobiecych tytułów wyznała, że była przez wiele lat ofiarą przemocy domowej. Media natychmiast zaczęły udostępniać coraz to nowe informacje na temat prywatnego życia aktorki. W sprawę zaangażowane były także dzieci pary, które również stały się ofiarami rodzinnych konfliktów.

Katarzyna Figura o problemach z mężem. Kto okazał jej największe wsparcie?

Zadziwia fakt, że najbardziej wspierała aktorkę... jej teściowa. To ją jako pierwszą poinformowała o wyniku rozprawy o naruszenie dóbr osobistych i to matka Kaia stała za synową murem. Dorothy Morton, która na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, specjalnie przyjechała do Polski by zeznawać przeciwko własnemu synowi. - Mój syn jest niebezpiecznym i chorym człowiekiem, destrukcyjnym sadystą. Jako matka kocham go, ale nie lubię i nie chcę mieć z nim nic wspólnego - powiedziała podczas rozprawy sądowej Morton. Matka Kaia była zawsze blisko synowej. Wspierała ją w każdej decyzji i pomagała przy wychowaniu dzieci. Katarzyna Figura podkreśla, że jest za to bardzo wdzięczna Dorothy, która pomimo tak wielu różnic, potrafiła trzeźwo spojrzeć na sytuację. Problemy rodzinne sprawiły, że wybitna polska aktorka miała duże problemy finansowe. Nie mogła przyjmować nowych ról, miała duże problemy z organizacją życia w Polsce. Wtedy z pomocą przyszła jej... znów teściowa. Wspomogła kobietę nawet w kwestiach finansowych. Dwie córki Figury i Kaia - Koko i Kaszmir mają świetny kontakt z babcią. Ta stara się jak może, by dziewczynki nie odczuły konfliktu między rodzicami. Pomimo względnego spokoju, Kai utrudnia postępowanie i kwestie kontaktów z dziećmi.

Katarzyna Figura dziś

Po burzy jaką Figura przeżyła przez kilkanaście ostatnich lat, do aktorki przyszedł w końcu spokój. W 2013 roku przeprowadziła się do Gdyni, gdzie występuje na deskach Teatru Wybrzeże. Zaangażowała się także w naukę przyszłych aktorów - wykłada w Gdyńskiej Szkole Filmowej. Po sześciu latach skończył się proces, w którym Kai oskarżył Figurę o naruszenie dóbr osobistych. Polka wygrała ten proces. - Jakiekolwiek zarzuty, jakobym miała naruszyć jego dobra, publicznym odkryciem prawdy o naszym życiu, ujawnieniem przemocy, jaką stosował wobec naszych dzieci i wobec mnie, też zostały odsunięte. W uzasadnieniu sądu padło sformułowanie, że miałam pełne prawo zrobić to w obronie życia i zdrowia mojego i dzieci - powiedziała Figura dziennikarzom stacji TVN. Jednak wciąż pod znakiem zapytania stoi rozwój sprawy rozwodowej pary. Mężczyzna nie stawia się na rozprawach i odciąga ostateczny wynik. Nie wiadomo, kiedy ostatecznie zostanie ogłoszony wynik sprawy rozwodowej pary.Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła lansuje się na sprawie rozwodowej
  2. Prawda o małżeństwie Dudów ujawniona? Krok od rozwodu i skandalu
  3. OBRZYDLIWE kulisy rozwodu Korzeniewskiego. Nawet najwierniejsi fani są wstrząśnięci
Następny artykuł