Figura przyjaźniła się z Przybylską. Teraz wyciągnęła pomocną dłoń do Oliwii Bieniuk

Figura przyjaźniła się z Przybylską. Teraz wyciągnęła pomocną dłoń do Oliwii Bieniuk Źródło: youtube.com/Plejada

Katarzyna Figura jest bez wątpienia utalentowaną aktorką, która przez znaczną część kariery występowała w Hollywood. Obecnie jednak coraz częściej można ją zobaczyć w rodzimych produkcjach. Głośno zrobiło się także o zaangażowaniu, jakie okazuje w sprawie sytuacji dzieci swojej koleżanki.

Katarzyna Figura jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek, występujących w Hollywood. Jej długa kariera wiązała się tyko częściowo z polskimi produkcjami, choć od pewnego czasu można ją coraz częściej zauważyć na polskiej scenie. Aktorka zaangażowała się także w inną sprawę, która w ostatnim czasie jest bardzo mocno nagłaśniana przez media.

Jak się okazuje aktorka bardzo dobrze znała się z Anną Przybylską. Ich znajomość doprowadziła do tego, że w chwili obecnej, po śmierci Przybylskiej poczuła moralny obowiązek aby w pewien sposób pomóc jej dzieciom. Zwłaszcza w obliczu sytuacji, która dotyka ich ojca, a przez którą to rykoszetem cierpią także one.

Katarzyna Figura zamierza pomóc córce Anny Przybylskiej

Pomimo licznych kontrowersji, jakie może wywołać ta decyzja, Katarzyna Figura stwierdziła, ze chciałaby pomóc córce Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka spełnić swoje marzenia. Oliwia Bieniuk od dłuższego czasu wykazuje bowiem zainteresowanie aktorstwem

- Kasia uwielbia Oliwię. Uważa, że ma sceniczny temperament, jak jej mama Ania, z którą sporo rozmawiały o dzieciach. Ania rozumiała marzenie córki o aktorstwie, chciała jej pomóc w przygotowaniach do nauki w szkole teatralnej. Teraz chętnie podejmie się tego Kasia - można wyczytać w magazynie "Świat&Ludzie", który opisał tę sytuację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W chwili obecnej Oliwia Bieniuk jest uczennicą jednego z liceów ogólnokształcących w Gdańsku. Ma za sobą już jedną rolę w szkolnym filmie, który został doceniony na arenie krajowej.

Decyzja Katarzyny Figury może wydawać się dobroduszna, jednak natychmiast wywołała falę oskarżeń o nepotyzm. Trudno w tym przypadku stwierdzić, jak bardzo te słowa odnoszą się do rzeczywistości, jednak faktem jest, że na polu zawodowym - zwłaszcza aktorskim - pomiędzy pomocą a nepotyzmem jest bardzo cienka granica.

- Ręka rękę myje. Jakie to smutne... gdzieś rodzą się talenty, które odbijają się od ściany układów i znajomości. Nie tylko w tej branży... Żenada (...) Zawód córka. A najgorsze, że przez tragiczną śmierć mam wrażenie, że ludzie tylko współczują dzieciom Ani - napisał komentujący tę sprawę w mediach społecznościowych internauta.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. Fatalne wieści dla Danuty Holeckiej. Szefowa Wiadomości sromotnie przegrała z gwiazdami TVN

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News