Rodzinny dramat Katarzyny Figury. Przykre, to co się działo w domu gwiazdy

Rodzinny dramat Katarzyny Figury. Przykre, to co się działo w domu gwiazdy Źródło: screenshot/TVN

Katarzyna Figura jest kojarzona przede wszystkim z charakterystycznym głosem i rolami seksownych kobiet. Nikt nie spodziewał się, że aktorka przeszła przez prawdziwe piekło. W końcu zdobyła się na odwagę, by opowiedzieć o dramacie, przez który cierpiała wiele lat.

Katarzyna Figura to niewątpliwie kobieta sukcesu, która cieszy się dużą popularnością. Wiele osób zapewne uważa, ze ma wspaniałe życie. Prawda jest jednak zaskakująca. Kobieta przez lata milczała na temat swojego życia rodzinnego, które nie należało do udanych.

Katarzyna Figura opowiada o swoim dramacie. Przeżyła bardzo ciężkie chwile

Aktorka znana z roli w "Kingsajzie" czy "Kilerze" wiele musiała przeżyć. Wszystko przez męża, Kaia Schoenhalsa, który okazał się damskim bokserem. Mężczyzna stosował przemoc wobec swojej żony, jednak nie ograniczał się tylko do bicia. Stosował także przemoc psychiczną, a skutek której odebrał kobiecie wiarę w siebie i w miłość.

Najgorsze jest jednak to, że Schoenhals nie miał skrupułów nawet wobec własnych dzieci. Traktował je okrutnie i zdarzało się, że na nie także podnosił rękę. Katarzyna Figura zawsze próbowała bronić pociech, jednak nie zawsze jej się udawało.

Artystka w końcu znalazła w sobie siłę, by sprzeciwić się wobec tyrana i wyprowadziła się nad morze. Dopiero wtedy powoli zaczęła odzyskiwać radość życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka wraca do siebie po wielu latach cierpień. W końcu ma odwagę opowiedzieć o swoim życiu

Minęło już siedem lat, od kiedy Katarzyna Figura postanowiła uwolnić się z toksycznego małżeństwa. Przeprowadzka, zmiana otoczenia i spokój sprawiły, że kobieta powoli odzyskuje wewnętrzną równowagę. 

Sprawy z przeszłości jednak nadal nie dają o sobie zapomnieć. Wszystko przez ciągnące się do dzisiaj sprawy sądowe, przez które para nadal nie uzyskała rozwodu.

- Po sześciu latach zakończył się proces. Mąż oskarżył mnie o naruszenie jego dóbr osobistych. Wyrok był taki, że wszystkie jego roszczenia, także finansowe, zostały odsunięte. Jakiekolwiek zarzuty, jakobym miała naruszyć jego dobra, publicznym odkryciem prawdy o naszym życiu prywatnym, ujawnieniem przemocy, jaką stosował wobec naszych dzieci i wobec mnie, zostały absolutnie odsunięte. W uzasadnieniu sądu padło sformułowanie, że miałam pełne prawo zrobić to w obronie życia i zdrowia mojego i dzieci - opowiedziała aktorka.

Katarzyna Figura chce swoimi wyznaniami dodać odwagi innym kobietom, które zmagają się podobnym problemem.

  1. 44-letnia piosenkarka jest w ciąży! Pokazała zdjęcie zaokrąglonego brzucha
  2. Michał Szpak nago w łóżku. Wokalista pokazał odważne zdjęcie
  3. Rakotwórcza substancja w popularnych napojach z Biedronki i Lidla. Lepiej wyrzućcie je do śmieci
  4. Wstrząsający materiał TVN. Lekarz orzekł, że Paweł udaje, chwilę później 13-latek był już "warzywem"
  5. Bezczelna riposta właściciela restauracji. Magdę Gessler zatkało
  6. Piotr Żyła nie wytrzymał tanecznych popisów Justyny. Postawił jej ultimatum, spotkają się w sądzie?

Źródło: Pomponik

Następny artykuł