Katarzyna Figura miała trudne życie
YouTube / Uwaga! TVN
- 19 Grudnia 2019

Bił ją, poniżał, każdy dzień zamieniał w koszmar. Dramat Katarzyny Figury trwa już od 7 lat

Katarzyna Figura nie miała łatwego życia. Nad aktorką znęcał się psychicznie i fizycznie jej mąż. Kobieta była wielokrotnie bita i poniżana. Pomimo tego nadal są małżeństwem.

Katarzyna Figura, której zawodowo układa się bardzo dobrze, od lat przeżywa istny koszmar w życiu prywatnym. Mąż zgotował jej piekło. Aktorka kilka lat temu zdecydowała się publicznie opowiedzieć o tym, że doświadczyła przemocy z jego strony. W 2012 roku w magazynie Viva! zdobyła się na porażające wyznanie - przyznała, że jej drugi mąż, Kai Schoenhals, znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Od tamtej pory gwiazda jest z nim na drodze sądowej.

Emerytura - znowu problemyHaczyk w 13. emeryturze, pieniądze mogą przepaść. Nikt seniorów nie uświadomił, a czas uciekaCzytaj dalej

Z kolei później w wywiadzie dla "Pani" Figura powiedziała, że nie żałuje tego głośnego wyznania:

- Wiele poniżanych, maltretowanych osób żyje w przerażeniu, lęku, że to się przydarzyło tylko im, że z jakiegoś nieznanego powodu same są sobie winne. Wierzę, że pomogłam komuś się uratować. Dziś jestem silną kobietą i chciałabym inne kobiety tą siłą zarażać - twierdziła aktorka.

Katarzyna Figura nie może rozwieść się z mężem-oprawcą

Mimo że sprawa rozwodowa 56-letniej Katarzyny Figury ciągnie się już kilka lat, aktorka nadal nie dostała rozwodu. Mąż gwiazdy nie był obecny na sali (mężczyzna mieszka w Stanach Zjednoczonych), ale reprezentował go pełnomocnik. Niestety, pomimo tego sprawę znów odroczono.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PolacyPolacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie!Czytaj dalej

Sprawa rozwodowa kolejny raz została przesunięta - poinformowała tygodnik "Życie na gorąco" Joanna Adamowicz, asystentka rzecznika prasowego Sądu Okręgowego. Następna rozprawa odbędzie się dopiero 28 kwietnia 2020 roku, a więc dwa tygodnie po świętach wielkanocnych.

Gwiazda czerpie radość z pracy

Chociaż walka Katarzyny Figury z mężem musi być dla niej wykańczająca, bo trwa już szósty rok, to aktorka nie może narzekać na rozwój jej kariery zawodowej. W tym roku gwiazda wystąpiła w serialu "Za marzenia", a już wkrótce na ekran trafią kolejne trzy filmy z jej udziałem.

Dzisiaj grzeje:

1. Wyciekły intymne informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo
2. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Co więcej, 3 grudnia odebrała Nagrodę Specjalną podczas 50. gali wręczenia nagród im. Zbyszka Cybulskiego w Kinie Elektronik w Warszawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Klanu" doznała śmierci klinicznej. Dziś opowiada o przerażającym przeżyciu
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Polacy nie mają pojęcia, po co jest dziura w zatyczce od długopisu. Prawdziwy powód może uratować Ci życie!
  4. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak
  5. Pogrzeb rodzin ze Szczyrku. Przed kościołem wydarzyły się najbardziej poruszające sceny

Muzyka z PRLIkony PRL, które zmarły w tajemniczych okolicznościach. Ich śmierć była ciosemCzytaj dalej

Źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News