Katarzyna Figura rozpacza, że nie stać jej na remont mieszkania. Informacja, gdzie teraz mieszka zdumiewa

Katarzyna Figura rozpacza, że nie stać jej na remont mieszkania. Informacja, gdzie teraz mieszka zdumiewa Źródło: youtube/plejada/

Katarzyna Figura nie wspominała nigdy wcześniej. że ma tak poważne problemy finansowe. Bardzo chciałaby wyremontować swoje mieszkanie, jednak zwyczajnie jej na to nie stać. Zdradziła, gdzie obecnie mieszka.

Katarzyna Figura jest jedną z szerzej rozpoznawalnych aktorek, choć lata największej sławy ma już za sobą. Liczne role w kultowych produkcjach filmowych przyniosły jej ogromną popularność, co szybko zaczęło przekładać się na zarobki. Jak powszechnie wiadomo, dochody niemal każdego aktora to prawdziwa, trudna do przewidzenia sinusoida, która za jednym razem może przynosić prawdziwe kokosy, a kolejnym razem marne grosze. Wygląda na to, że gwiazdę "Kilera" dotknął najgorszy spadek zarobkowy. 

Katarzyna Figura nie ma pieniędzy na remont mieszkania 

Po 12 latach małżeństwa, aktorka postanowiła rozstać się z amerykańskim producentem, Kaiem Schoenhalsem, i wrócić do swojej ukochanej Gdyni. Figura rozpoczęła pracę w Teatrze Wybrzeże oraz Gdyńskiej Szkole Filmowej. Za bycie twarzą luksusowego apartamentowca Baltiq Plaza dostała ogromne, 100-metrowe mieszkanie. 

Aktorka od razu chciała wyremontować swój nowy dom, jednak jak nie trudno się domyślić, pokaźny metraż wiążę się również z pokaźnymi cenami. Celebrytka starała się zrobić wszystko, by wykończyć apartament, jednak po długiej i nerwowej drodze zrozumiała, że zwyczajnie jej na to nie stać. 

- Wykończenie takiego mieszkania to wielki koszt. Kasi na to zwyczajnie nie stać. To trwa tak długo, że coraz poważniej zastanawia się nad jego sprzedażą - powiedziała bliska znajoma z otoczenia Kasi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdzie teraz mieszka znana aktorka? 

W świetle wielu niepowodzeń związanych z remontem, aktorka postanowiła wynieść się ze swojego dotychczasowego mieszkania i zamieszkać w hotelu. Aż trudno uwierzyć w to, że tak wybitna gwiazda, która za swoje świetne role powinna pławić się w luksusach, musi mieszkań w hotelu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok

2. Ojciec zginął w strasznym wypadku. Wtedy policjant wziął jego 2-letnią córkę i natychmiast zaczął działać

- Mieszkam w hotelu My Story Sopot Apartments, bo jestem jego ambasadorem. Mam tam swoje studio, miejsce pracy i wypoczynku - wyjaśniła. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla podmienił staruszkowi kartę. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

Źródło: na temat 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News