Katarzyna Figura
East News AGENCJA SE
Mateusz Sidorek - 5 Maja 2020

Ależ wyrosły. Córki Katarzyny Figury onieśmielają dzisiaj urodą, mamy ich zdjęcia

Katarzyna Figura od wielu lat podbija polską scenę filmową oraz teatralną. Aktorka starzeje się bardzo powoli i do tego z klasą, dlatego trudno uwierzyć, że już nie długo jej córki będą dorosłe. Koko i Kaszmir zmieniły się nie do poznania. Dotarliśmy do ich zdjęć, które opublikował portal Gazeta.pl. Na razie możemy jedynie spekulować o tym, czy pójdą w ślady matki.

Podczas, gdy Katarzyna Figura będzie pomału planowała odejście na emeryturę, jej córki powoli wkraczają w dorosłość. Aktorka, po rozstaniu z mężem, Kaiem Schoenhalsem w bardzo burzliwej atmosferze, mieszka wraz z córkami w Gdyni. Portal Gazeta.pl niedawno pokazał, jak Koko i Kaszmir wyglądają dzisiaj. Wiele osób jest zgodnych co do tego, że urodę odziedziczyły po matce.

Tata zwrócił klientce uwagęOchroniarz w sklepie zwrócił klientce uwagę na jedną rzecz. Chwilę później już nie żyłCzytaj dalej

Katarzyna Figura przeszła już do historii polskiej kinematografii. Sławę i popularność zapewniły jej przede wszystkim takie komedie jak "Killer" oraz "Killer-ów 2-óch", w których grała razem z Cezarym Pazurą. Już w latach 80. zwróciła na siebie uwagę publiczności oraz krytyków po tym, jak wystąpiła w filmie "Kingsajz" Juliusza Machulskiego. Chociaż lata jej młodości dawno minęły, aktorka wciąż akceptuje kolejne propozycje i udowadnia, że nadal posiada wielką charyzmę.

Katarzyna Figura i jej prawie dorosłe córki

Katarzyna Figura swoją pierwszą córkę urodziła w wieku 40 lat. Druga dziewczynka przyszła na świat trzy lata później. Aktorka została matką Koko i Kaszmir już jako dojrzała kobieta. Po rozwodzie z Kaiem Schoenhalsem Figura zamieszkała z córkami w Gdyni. Rozstanie dwojga aktorów przebiegało w bardzo napiętej atmosferze. Wówczas światło dzienne ujrzały niepokojące doniesienia o przemocy domowej, o których pisaliśmy wcześniej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopaki do wzięciaDziewczyna Szczeny z "Chłopaków do wzięcia" przerwała milczenie. Światło dzienne ujrzała powalająca prawda o ich dzieckuCzytaj dalej

Katarzyna Figura musi być świadoma, że jej córki już niedługo będą dorosłe. Jak podaje portal Gazeta.pl, Koko ma już 17 lat, natomiast Kaszmir w lutym skończy lat 15. Na łamach tygodnika "Rewia" aktorka miała wyznać, że obie jej córki są bardzo uzdolnione. Według portalu Gazeta.pl Figura ujawniła, że Koko jest bardzo samodzielną dziewczyną. Kaszmir natomiast ma wykazywać się talentem recytatorskim.

Dzisiaj grzeje:

1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził ważne zmiany. Cofnięto wiele zakazów

2. Pilne: mogą zostać wprowadzone restrykcje w poruszaniu się? Zaskakujące słowa Szumowskiego

Gdy patrzymy na zdjęcia dziewczyn, od razy na myśl przychodzi nam na myśl Katarzyna Figura. Koko i Kaszmir są bardzo podobne do swojej mamy. Obie dziewczyny możemy obserwować w mediach społecznościowych, gdzie często publikują swoje zdjęcia. Niekiedy pojawia się na nich także Katarzyna Figura. Musimy jednak jeszcze poczekać, aby dowiedzieć się, jak potoczy się ich kariera.

Wyświetl ten post na Instagramie.

??

Post udostępniony przez Kaszmir Figura-Schoenhals (@kaszmirfigura)

Wyświetl ten post na Instagramie.

hejcia

Post udostępniony przez @ kokofigura

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna śmierć 1,5-letniego chłopca z Otwocka. Wystarczyła chwila nieuwagi
  2. Polacy zamarli. Władze przekazały klubom wieści, których wszyscy się obawiali, podejrzenie wirusa u gwiazd
  3. Mama Kacperka nie mogła dłużej ukrywać prawdy. Wiadomo już, co wydarzyło się tuż przed zaginięciem chłopca
  4. Dramat w rodzinie Donalda Tuska. Córka byłego premiera przekazała smutną wiadomość
  5. Zwrot akcji ws. córki Kasi Kowalskiej. Ujawniono, w jakim naprawdę jest stanie
  6. Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne

ChłopiecChłopiec bawił się w rzece. Zobaczył coś, czego nie zapomni do końca życia, porażające odkrycieCzytaj dalej

źródło: Gazeta.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News