Katarzyna Dowbor zostawiła syna gdy miał 3 lata. Teraz on opowiada o swoim piekle

Katarzyna Dowbor zostawiła syna gdy miał 3 lata. Teraz on opowiada o swoim piekle Źródło: fot. Youtube/Wideoportal

Katarzyna Dowbor wydaje się być wspaniałą matką i babcią. Niestety, nie zawsze było tak, że nie popełniała żadnych błędów. Jej syn, Maciej Dowbor opowiedział o czasie, kiedy matka go zostawiła - miał wtedy ledwie 3 lata. Jej odejście bardzo go zabolało.

Chociaż Katarzyna Dowbor cieszy się nieposzlakowaną opinią, to ma na koncie niezbyt pochlebne zdarzenie sprzed lat. Kiedy była młodą matką, zostawiła swojego 3 letniego syna, Macieja, z ojcem, a sama wyjechała z miasta, w którym mieszkali. Kiedy Maciej był w podstawówce, wyjechał z ojcem do Niemiec, co dodatkowo ograniczyło jego kontakty z matką. Dla małego chłopca taka rozłąka była prawdziwą traumą, ale Dowbor mimo to jest dla rodzicielki wyjątkowo wyrozumiały. Nie chce otwierać ran z przeszłości, dlatego nie zdecydował się na to, żeby podjąć z matką ten temat.

Katarzyna Dowbor porzuciła syna

- W pewnym sensie ją rozumiałem: miała 19 lat, gdy się urodziłem. Gdy jest się tak młodym, popełnia się błędy - mówi Maciej Dowbor. Kiedy nastoletni Maciej wrócił z ojcem do Polski, postanowił, że zamieszka z mamą w Warszawie po to, by podreperować ich wzajemne relację i nadgonić stracone lata. Ucieszył się, że matka chciała odnowić ich kontakt. Zrobili to bardzo skutecznie, bowiem syn zdecydował się nawet pójść zawodowo w ślady swojej rodzicielki. To w dużej mierze dzięki niej trafił do mediów. Być może chciał być jak matka, którą poznał tak naprawdę dopiero jako dorosły człowiek. - Wiem, że mama chciała opowiedzieć mi, jak było, czemu wtedy wyjechała z Torunia. Ale takiej naprawdę szczerej rozmowy nie przeprowadziliśmy. Dziś chyba nie mam już tej potrzeby - opowiada Maciej. Teraz Katarzyna Dowbor jest już babcią dwójki dzieci swojego syna, który pozostaje w szczęśliwym związku z aktorką, Joanną Koroniewską. W tym roku zdobył Telekamerę za prowadzenie programu "Twoja twarz brzmi znajomo”.ZOBACZ TAKŻE:
  1.  Gwiazda TVN rozbiła system! Zmiażdżyła dillera celebrytów jednym zdaniem
  2. Znany program Polsatu to ustawka? Widzowie są wściekli
  3. Będziecie zaskoczeni! Oto nowy juror „Twoja twarz brzmi znajomo”
  4. Felieton Mazurka (18): O medialnej seksaferze i twarzach Grey’a
  5. Wielki powrót do M jak Miłość, fani zachwyceni. Gwiazda zdradza, co ją przekonało
Źródło: gwiazdy.wp.pl    
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News