Dowbor nie potrafiła ukryć wzruszenia. Rodzinna tragedia rozrywa serce na pół

Dowbor nie potrafiła ukryć wzruszenia. Rodzinna tragedia rozrywa serce na pół Źródło: youtube.com/viva

Katarzyna Dowbor z trudem powstrzymała wzruszenie w ostatnim programie "Nasz nowy dom". Tym razem ekipa Polsatu zawitała do mieszkania w Gliwicach. Jego lokatorzy przeszli w życiu wiele przykrości. Dzięki szczęściu mogą dziś się cieszyć odnowionym mieszkaniem.

Katarzyna Dowbor słyszała w swoim programie niejedną smutną, naznaczoną boleściami rodzinnymi historię. Tym razem z trudem udało się powstrzymać emocje.

Bolesna historia w programie, który prowadzi Katarzyna Dowbor 

Producenci programu "Nasz nowy dom" zawitali ostatnio do Gliwic, do mieszkania 56-letniej pani Małgorzaty. Od lat mieszka w nim z 17-letnim wnukiem Mateuszem. Cel architektów był ten sam co zawsze - zupełna odnowa mieszkania.

Właścicielka mieszkania od początku życia miała "pod górę". Mieszkała z ojcem alkoholikiem, później w domu dziecka. Kiedy sama postanowiła założyć rodzinę, jej mąż odszedł z domu. Losy męża powieliło później dziecko. Dlatego w mieszkaniu została sama z wnukiem, który również zaznał, czym jest ucieczka rodzica.

Niedojrzałość najbliższych członków rodziny rzutowała na życie babci i wnuka. Na Małgorzatę spadł ciężar odchowania chłopca. 

- Moja biologiczna mama postanowiła odejść ze swoim chłopakiem. Nie chciała mnie zabrać ze sobą - powiedział wnuk pani Małgorzaty, który traktuje swoją babcię jak mamę.

Babcia i wnuk zachwyceni nowym mieszkaniem. "Będę budził się z myślą, że jestem w hotelu"

Los uśmiechnął się do mieszkańców gliwickiego bloku. Ekipa "Nasz nowy dom" przyjęła wyzwanie i odnowiła mieszkanie, które pozostawiało wiele do życzenia. Szwankująca elektryka, stare tapety, odpadający tynk, czy braki ciepłej wody - tak do tej pory żyła babcia z wnukiem.

Po wszystkim lokatorzy nie mogli wyjść z podziwu.

- Jest w końcu nowa elektryczność, nie będzie problemów z prądem. Do tego ogromna garderoba - pokazywała tuż po wejściu do odnowionego mieszkania Katarzyna Dowbor.

Szczególne emocje udzieliły się nastoletniemu Mateuszowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Przez pierwszy tydzień będę się pewnie budził z myślą, że jestem w hotelu - powiedział 17-latek.

- Nareszcie nie będzie tej ścianki! - cieszyła się pani Małgorzata, radując się z usunięcia przedziału między kuchnią a pokojem.

Generalny remont domu okazał się wielkim wyzwaniem. Szef ekipy budowlanej wspominał w Polsacie, że sporym wyzwaniem okazała się wymiana instalacji elektrycznej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Szaflarska zostawiła po sobie ogromny majątek. Kto odziedziczy 7-cyfrową sumę?
  2. Mama Anny Popek miała poważne problemy zdrowotne? „Całkiem opadła z sił”
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News