"Uderzył samochód, śmierć na miejscu". Katarzyna Dowbor w obliczu tragedii rodziny

"Uderzył samochód, śmierć na miejscu". Katarzyna Dowbor w obliczu tragedii rodziny Źródło: facebook.com/nasznowydom

Katarzyna Dowbor będzie musiała zmierzyć się z prawdziwym dramatem. W najnowszym odcinku programu "Nasz Nowy Dom" przedstawiona zostanie dramatyczna historia wielkiej tragedii, która dotknęła jedną z polskich rodzin. Widzowie będą naprawdę poruszeni.

Katarzyna Dowbor wielokrotnie w swoim programie "Nasz Nowy Dom" mierzyła się z poruszającymi historiami, które mogły doprowadzić do łez widzów Polsatu. Jednak takiego dramatu, jaki będzie miał miejsce w dzisiejszym odcinku, dawno już nie było. Nastoletnie rodzeństwo, które od kilku lat mieszka w ruderze, jaka pozostała z ich domu rodzinnego, dostanie pomoc. Czy interwencja gwiazdy pomoże stanąć na nogach rodzinie?

Katarzyna Dowbor pomoże w dramatycznych okolicznościach. "Uderzył samochód, śmierć na miejscu"

O tym, jak dramatyczne i przykre okoliczności przydarzyły się uczestnikom show, niech świadczy historia, jaką przedstawili przed kamerami telewizji Polsat. Matka trójki rodzeństwa zginęła na miejscu w tragicznym wypadku samochodowym, a ojciec, który miał się zajmować swoimi dziećmi, odszedł od nich, nie mogąc poradzić sobie psychicznie ze stratą swojej ukochanej.

 - Uderzył samochód, śmierć na miejscu. A ojciec chyba nie mógł sobie z tym wszystkim poradzić i wyszedł z domu - powiedział uczestnik programu.

Jakby tego było mało, mały domek rodzinny, który został rodzeństwu po rodzicach, stanął w płomieniach, doszczętnie demolując kilka pomieszczeń i zamienił posiadłość w ruinę, w której zmuszeni byli żyć.

Jak widać, przed Katarzyną Dowbor stoi prawdziwe wyzwanie. Nie da się ukryć, że pokrzywdzona w tak tragiczny sposób rodzina zasługuje na poprawę swojego losu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Widzowie widocznie poruszeni programem

Pomimo tego, że program nie został jeszcze wyemitowany, to jego widzowie już teraz wyrazili swoje odczucia względem historii rodziny, zaznaczając, że bardzo ich ona poruszyła.

- "Kraja się serce kraje, słuchając tych biednych ludzi i należą się podziękowania dla Telewizji Polsat oraz wszystkim Sponsorom, oraz najlepszej Ekipie za to", "Oglądałam wszystkie odcinki, powtórki także, wspaniali projektanci dokonujący nieraz cudów, sama chciałabym na takich trafić....i cudowna ekipa, trudno o takich fachowców. Cudowna Kasia Dowbor, która ma wspaniała umiejętność rozmawiania. Wszystkim życzę dużo zdrowia i siły do pomagania potrzebującym. Jesteście wspaniali", "Oglądam i zawsze płaczę" - pisali poruszeni internauci na oficjalnym profilu facebookowym programu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda wypowiedziała się na temat strajku nauczycieli. Jej skandaliczne słowa oburzyły nauczycieli 
  2. Krystyna Prońko wyznała prawdę o swojej emeryturze. Jej wysokość zwali was z nóg
  3. Nowotwór to było piekło. Ale Kora od lat cierpiała na coś innego
  4. Walduś z Kiepskich zaginął. Rodzina rozpoczęła poszukiwania
  5. "Moja mama jest w szpitalu". Kuba z Rodzinka.pl okłamał wszystkich
  6. Podczas Jaka to melodia nagle okazało się, że jedna z uczestniczek jest nieuleczalnie chora. Widzowie we łzach

źródło: Facebook

Następny artykuł