Rodzina Katarzyny Dowbor ponownie się powiększy? Sensacyjne doniesienia tablodiów

Rodzina Katarzyny Dowbor ponownie się powiększy? Sensacyjne doniesienia tablodiów Źródło: youtube.com/ Business & Prestige

Katarzyna Dowbor będzie miała się z czego cieszyć? Według informacji tabloidów uwielbiana przez Polaków gwiazda telewizji Polsat będzie miała liczniejszą rodzinę. Tak spektakularne doniesienia są prawdziwą sensacją i pokazują, jak wielkie przeszkody jest w stanie pokonać prawdziwa miłość.

Katarzyna Dowbor może mówić o tym, że jej życie nabrało pięknego smaku. Prezenterka telewizji Polsat wróciła do pełni sił i zdrowia po wycieńczającym zabiegu z jesieni 2018 roku, ma piękny dom pełen kochanych przez nią zwierząt, może być też dumna ze swojego syna i synowej, którzy nie dość, że mają wielkie kariery, to są jeszcze szczęśliwymi rodzicami. Jak się okazuje, doskonałe życie gwiazdy może być jeszcze piękniejsze. Według nieoficjalnych informacji na dniach ma pojawić się informacja, że prowadząca "Nasz Nowy Dom" zostanie babcią po raz trzeci.

Katarzyna Dowbor zostanie po raz trzeci babcią? Szokujące doniesienia tabloidów

Prowadząca "Nasz Nowy Dom" przed kilku laty miała prawdziwe zmartwienie. Jej ukochany syn - Maciej bardzo poważnie myślał o rozwodzie z aktorką Joanną Koroniewską. Kiedy wydawało się, że związek dobiega końca i drogi życiowe prowadzącego i aktorki znanej z "M jak Miłość" się rozejdą, zainterweniowała sama Dowbor, która przekonała parę, że są dla siebie stworzeni.

Teraz na kilka lat po tamtych wydarzeniach para doczekała się drugiego dziecka, jak też stanęła przed ołtarzem w 2014 roku. Kiedy wydawało się, że lepiej być nie może, wiele wskazuje na to, że małżeństwo będzie miało trzecie dziecko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Dowbor i Koroniewska poinformują świat o szczęśliwej nowinie?

Pogłoski mówiące o tym, że aktorka i prezenter spodziewają się po raz kolejny dziecka, są powielane przez znajomych pary, którzy widzą, jak wielkie szczęście otacza małżeństwo i rodzinę Katarzyny Dowbor. Wiadomo także, że sama gwiazda telewizji Polsat bardzo ceni sobie swoją synową, którą wielokrotnie nazywała najlepszą przyjaciółką.

- Joasia jest nie tylko fantastyczną aktorką i mamą, ale jest wspaniałym człowiekiem. Jak nikt inny potrafi scalać rodzinę i dbać o nią. To bardzo ważne - mówiła o synowej dziennikarka.

Nie da się ukryć, że plotka dotycząca ewentualnego stanu błogosławionego Koroniewskiej rozgrzała do czerwoności fanów krajowego show-biznesu. Czy niebawem dostaniemy jej potwierdzenie albo zaprzeczenie?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. Renata Kaczoruk w Playboyu! Znienawidzona przez Polaków była Wojewódzkiego, chce wrócić do telewizji?!
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

źródło: Pomponik 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News