Katarzyna Dowbor jest jedną z ulubionych prezenterek w polskiej telewizji. Kobieta znana jest ze swojego zamiłowania do ważnych akcji społecznych i zabierania głosu w sprawach istotnych dla nas wszystkich. Tym razem wystosowała ważny apel, wobec którego Polacy nie mogą pozostać obojętni. 

Katarzyna Dowbor z telewizją związana jest już od lat 80. Wtedy to po raz pierwszy zasłynęła dzięki współpracy z telewizją TVP i od tamtego czasu zyskała sławę i uznanie wszystkich Polaków. Prowadziła m.in. „Pytanie na śniadanie” oraz „Szczęśliwą 13”, a z czasem udało jej się wybić również w produkcjach filmowych i serialowych.

Od kilku lat kojarzona jest głównie z programem Polsatu „Nasz nowy dom”, gdzie zajmuje się remontowaniem lokali i domów najbiedniejszych Polaków, którzy żyją w skandalicznych warunkach. Jak wiadomo, nie jest to jednak jedyna aktywność celebrytki skierowana na pomoc drugiej osobie. Kobieta znana jest także ze swojej troski o otaczający nasz świat i środowisko. Teraz wystosowała specjalny apel do społeczeństwa, który poruszył serca jej fanów.

Katarzyna Dowbor wystosowała apel do fanów. „Robimy im krzywdę, bardzo tego nie chcę”

Katarzyna Dowbor bardzo aktywnie udziela się na portalach społecznościowych, które osobiście prowadzi. Właśnie na swoim Instagramie opublikowała nagranie w związku z dzisiejszym światowym dniu zwierząt, które chwyta za serce.

– Dziś światowy dzień zwierząt. To bardzo ważny dzień. Nie tylko te duże zwierzęta, ale także te mniejsze, wszystkie nas bardzo kochają. My – ludzie – czasami robimy im krzywdę. Bardzo bym nie chciała, żeby tak było. Bardzo bym chciała, żebyśmy wszyscy tak kochali zwierzęta, jak one nas. My jesteśmy dla nich najważniejsi. Nieważne jak wyglądamy, czy jesteśmy mali, duzi, grubi, szczupli, czy jesteśmy mądrzy, czy głupi. Tak czy siak, dla nich jesteśmy najważniejsi, bo jesteśmy ich Panią, Panem, jesteśmy ich całym życiem. Kochajmy zwierzęta – powiedziała w opublikowanym filmie.

Jak się okazuje, apel wyjątkowo dotknął jej fanów, a koń, którego głaskała na nagraniu, skradł serca internautów.

– Możemy człowieka ocenić po tym, jak traktuje zwierzęta.Ludzie zatruwają. Zwierzęta i rośliny uzdrawiają. Można kochać zwierzę bardziej niż niektórych ludzi – komentuje internauta.

– Pięknie powiedziane, jesteśmy ich przyjaciółmi. Przepiękny jest również twój rumak Kasiu! – dodaje fanka.

Katarzyna Dowbor pomaga nie tylko ludziom

Katarzyna Dowbor raczej przez większość fanów kojarzona jest z programem, w którym pomaga biednym ludziom i remontuje im domy. Okazuje się jednak, że kobieta nie pomaga wyłącznie potrzebującym ludziom, ale i zwierzętom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rozenek i inne gwiazdy, które mają dzieci dzięki in vitro

– Jestem bardzo dumna z moich kolegów. Zabieramy psy i koty ze wsi. Znajdy i te, które żyją w złych warunkach. Mamy już mnóstwo adoptowanych zwierząt – zdradza nam prowadząca program Polsatu. – Ja mam jedną kotkę z budowy, moja charakteryzatorka i kolega od sprzętu też wzięli koty. Nasz architekt przygarnął dwa koty znajdy. Moi sąsiedzi i mama charakteryzatorki mają też wspaniałe psy, które uratowaliśmy – wylicza szczegółowo. Dowbor i jej koledzy pomagają też w inny sposób. – Jak znaleźliśmy kota, który był pogruchotany przez ludzi, to cała ekipa składa się na operację. Wszyscy uwielbiamy zwierzęta – opowiada o swojej działalności gwiazda.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uderzyło tsunami, eksplodował wulkan i trzęsienie ziemi. 1400 osób nie żyje
  2. O co chodzi? Kolejne taśmy ujawnione: „Drugi zamach smoleński”
  3. Uwaga na tych oszustów. Nawet jeśli zostaliście wrobieni, i tak zapłacicie!

Gwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]

Zobacz również