Katarzyna Dowbor przeżyła trudne chwile. Po raz pierwszy o tym opowiedziała

Katarzyna Dowbor przeżyła trudne chwile. Po raz pierwszy o tym opowiedziała Źródło: screen/youtube/Business & Prestige

Katarzyna Dowbor jest niezwykle lubianą prezenterką telewizyjną, która zdobyła serca wszystkich widzów swoją niezwykłą otwartością oraz zaangażowaniem w pomoc potrzebującym. Teraz jednak na jaw wyszło, że celebrytka sama niedawno przeżyła niezwykle trudne chwile, o czym po raz pierwszy zgodziła się głośno opowiedzieć. 

Katarzyna Dowbor jest polską dziennikarką oraz prezenterką, która przez wiele lat związana była z TVP. Przez wiele lat kojarzono ją głównie z porannym magazynem "Pytanie na śniadanie", lecz od 2013 roku związana jest z telewizją Polsat, gdzie pomaga ludziom jako prowadząca programu "Nasz nowy dom". Powszechnie znana jest z wielkiego serca oraz zaangażowania w pomoc potrzebującym, niewiele osób jednak wie, że jeszcze niedawno sama potrzebowała pomocy. Katarzyna Dowbor przeżyła bardzo trudne chwile, a teraz po raz pierwszy zdecydowała się o tym opowiedzieć.

Katarzyna Dowbor przeszła bardzo ciężkie chwile

W standardowych wywiadach dla kolorowych magazynów celebrytka nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym. Wszystko się jednak zmienia, gdy pada propozycja napisania książki - w "Mężczyznach swojego życia" opisała swoje życie miłosne, a teraz przygotowuje się do napisania kolejnej książki, która ma być jej urodzinowym prezentem. Nigdy wcześniej nie opowiadała o swoich bolesnych doświadczeniach z ostatnich kilku lat. Katarzyna Dowbor niedawno przeżyła bardzo ciężki czas - zmagała się z chorobą Gravesa-Basedowa i długo walczyła ze złym samopoczuciem, a w ubiegłym roku zdecydowała się na operację usunięcia tarczycy. Wszystkie te doświadczenia sprawiły, że celebrytka nieco zniknęła z życia publicznego, teraz jednak wraca w pełni sił i z nowymi pomysłami. Z pewnością cały ten czas opisany będzie w jej nowym wydawnictwie, które stanie się doskonałą motywacją dla ludzi, których życie ciężko doświadczyło.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko powoli wraca do normy

Początkiem marca Katarzyna Dowbor będzie świętować okrągłe 60 lat i zamierza w ten wiek wkroczyć z ogromną energią, naładowana pozytywnymi emocjami. Jak sama mówi, nie zamierza ani na moment zwalniać tempa swojego życia, choć powoli zaczyna się rozglądać za miejscem na wybudowanie swojego "Dowborowego Dworu". Marzy o życiu bez presji czasu, przyjmowaniu przyjaciół, jeździe konnej oraz leniwych spacerach z psami po lesie, jednak zakłada, że jest to plan dopiero na jej 70-tkę. W tym całym szaleństwie ma jedno marzenie: "żeby tylko zdrowie było". ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. OBLEŚNY atak na Radwańską! „Mam nadzieję, że ktoś POŁAMIE CI NOGI K*RWO”
  2. Partner Wojciechowskiej ujawnił prawdę o koszmarnym bólu. Nikt się tego nie spodziewał
  3. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  4. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  5. Rozłam w rodzinie królewskiej. Ujawniono prawdę o Meghan Markle
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News