Pod Katarzyną Dowbor aż ugięły się nogi. Niewyobrażalna tragedia tej rodziny rozerwała serca widzom

Pod Katarzyną Dowbor aż ugięły się nogi. Niewyobrażalna tragedia tej rodziny rozerwała serca widzom Źródło: .

Katarzyna Dowbor zmierzy się z prawdziwym dramatem. O ile prowadząca "Naszego nowego domu" widziała już dużo i mierzyła się z prawdziwymi dramatami w trakcie swojej pracy, o tyle teraz przed gwiazdą stanęło prawdziwe wyzwanie. Tak tragicznej historii w programie nie było już od dawna. Pod prezenterką ugięły się nogi na widok remontowanej posiadłości.

Katarzyna Dowbor nie mogła ukryć łez. W trakcie najnowszego odcinka "Naszego nowego domu" pokazana zostanie dramatyczna historia pewnej rodziny, która przeszła w swoim życiu przez prawdziwe piekło. Tak tragiczne zdarzenia, jakie dotknęły familię ze Strzałkowa pokazują, z jaką biedą muszą się czasami zmierzyć Polacy.

Katarzyna Dowbor zmierzyła się z dramatem rodziny ze Strzałkowa

Rodzina zamieszkująca mały domek w niewielkiej miejscowości Strzałkowo od lat pogrążona była w biedzie i rozpaczy. Rozpadająca się nieruchomość, zamieszkana przez Panią Annę i jej wnuka, była w stanie rodem z filmu grozy. Brak ogrzewania, światła, stare i zniszczone meble, toaleta na zewnątrz, słoma wystająca ze ścian, a do tego wstrząsająca historia nastolatka. Matka chłopaka zostawiła go z babcią, by prowadzić własne życie bez dziecka, jest bardzo smutna. O ciężkich warunkach mieszkaniowych chłopak opowiadał ze łzami w oczach.

- Wstydzę się tego, jak mieszkam – powiedział w programie Marcin.

Na szczęście, wielkiemu dramatowi zaradziła Katarzyna Dowbor i ekipa Polsatu, która wzięła na siebie niełatwą misję przywrócenia nieruchomości do normalnego stanu. W tym samym czasie babcia z wnukiem odpoczywali w Busku-Zdroju, będąc z daleka od swoich problemów i licząc na to, że prezenterka stacji zdziała cuda. Dowbor w trakcie remontu ugięły się nogi i nie mogła uwierzyć, że ktoś tak w ogóle może mieszkać. Na szczęście, z pomocą przybyli jej mieszkańcy miejscowości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mieszkańcy Strzałkowa nie byli obojętni. Postanowili pomóc

Mieszkańcy Strzałkowa, widząc Katarzynę Dowbor, zdecydowali się jej pomóc. Działka, która pokryta była śmieciami i gruzem, została przez nich całkowicie oczyszczona. Sąsiedzi rodziny pomogli także zrobić ścieżkę w ogródku.

Duża w tym zasługa pani wójt miejscowości, która zdawała sobie sprawę z dramatu rozgrywającego się w rodzinie. Kobieta pomogła w przyłączeniu domku do systemu miejskiej kanalizacji, dzięki czemu babcia i wnuczek po raz pierwszy będą mogli cieszyć się użyteczną toaletą.

Reakcja rodziny na widok nowego domu była bardzo wzruszająca. Rodzina przyzwyczajona do życia w ruderze dostała nowoczesny i pięknie urządzony kąt, w którym Marcin będzie mógł zrealizować swoje marzenia o zostaniu informatykiem. Tak spektakularnej metamorfozy jeszcze nie było w tym programie.

  1. Michał Szpak ma sławnego i BARDZO przystojnego kuzyna. Założymy się o miliony, że nie zgadniecie kim jest!
  2. Anna Przybylska umierała na oczach całej Polski. Jej ostatni wpis na Instagramie złamie wam serce
  3. Biedronka i Lidl mogą się zwijać? Na polski rynek wchodzi gigant, w którym produkty są o wiele, wiele tańsze
  4. Wszyscy patrzyli tylko na jej krocze. Dominika Gwit wrzuciła lżejszy ciuszek i zaczęła tańczyć (FOTO)
  5. Policja wjechała na plan "Kuchennych Rewolucji". Cztery osoby powalone na ziemię i skute kajdanami
  6. Nie żyje Jan Guz, ogromna tragedia. TVN przekazał informacje z ostatniej chwili

Źródło: Fakt

Następny artykuł