Syn Katarzyny Dowbor publicznie o jej testamencie i majątku dla zwierząt. "Jak możesz?!"

Syn Katarzyny Dowbor publicznie o jej testamencie i majątku dla zwierząt. "Jak możesz?!" Źródło: Screen/youtube/Wideoportal

Katarzyna Dowbor zaskoczyła wszystkich, wyznając głośno w mediach, że już sporządziła testament. Jest on wyjątkowo osobliwy, część majątku bowiem zapisała swoim zwierzętom. Teraz sprawę w zadziwiający sposób skomentować postanowił jej syn.

Katarzyna Dowbor przez wszystkie lata swojej kariery dała się poznać jako celebrytka o wyjątkowo wielkim sercu. Bardzo często bierze udział w akcjach mających na celu ratowanie zwierząt, a w swoim programie "Nasz nowy dom" cały czas ratuje ludzkie życia i sprawia, że życie uczestników staje się dużo lżejsze i lepsze. 

Ostatnio jednak gwiazda telewizji Polsat zaskoczyła wszystkich bardzo osobistym wyznaniem. Okazało się, że spisała już swój testament, a jakby tego było mało, część swego majątku przepisała ukochanym zwierzakom. Teraz do kontrowersyjnej decyzji gwiazdy w zaskakujący sposób postanowił odnieść się jej syn. 

Katarzyna Dowbor wyznała, że spisała już testament

Jakiś czas temu w rozmowie z "Faktem" Katarzyna Dowbor zdecydowała się na niezwykle osobiste wyznanie. Okazało się, że gwiazda telewizji Polsat spisała już swoją ostatnią wolę, bo woli dmuchać na zimne i uniknąć niespodziewanych sytuacji. 

- Spokojnie, ja mam zamiar pożyć jeszcze 40 lat. Po prostu chcę, żeby moje dzieci nie miały w przyszłości problemów. Jesteśmy młodzi, zdrowi, wydaje nam się, że będziemy żyć wiecznie, a wszystko się może zdarzyć. Są wypadki i inne okoliczności życiowe - tłumaczyła. 

Najwięcej emocji jednak wzbudziła wiadomość, zgodnie z którą Katarzyna Dowbor zdecydowała się część majątku przepisać w testamencie zwierzakom, którym się opiekuje: dwóm koniom, dwóm kotom oraz trzem psom. 

- Jeżeli je bierzemy do siebie, to należy im zapewnić godną starość. Przeraża mnie to, jak ludzie są pod tym względem nieodpowiedzialni - tłumaczyła swoją decyzję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn zaskakująco skomentował decyzję sławnej mamy

Jak można się domyślić, ta niezwykła decyzja wywołała spore poruszenie w tabloidach oraz wśród fanów. Pojawiło się wiele materiałów opisujących jej niezwykłe zamiłowanie do zwierząt oraz liczne głosy chwalące takie zachowanie, a teraz w zadziwiający sposób sprawę postanowił skomentować również jej syn. Okazuje się, że Macieja Dowbora rozbawiły wszystkie kreatywne tytuły opisujące zachowanie jego matki, postanowił więc zażartować z całej sprawy. 

- Mamusiu!!! Jak możesz?! A ja tak liczyłem, że się obłowię!! My z Joanną Koroniewską już od dawna dzielimy skórę na niedźwiedziu, a Ty chcesz wszystko przepisać na te sierściuchy?! A co z Twoimi dziećmi?! Co z wnuczkami? - napisał na swoim Instagramie. 

Jego reakcja również rozśmieszyła dziesiątki fanów, którzy doceniali jego poczucie humoru. Widać wyraźnie, że Maciej Dowbor podchodzi do całej sprawy, a szczególnie negatywnych komentarzy pod adresem jego mamy, z przymrużeniem oka.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Głodowa emerytura jednego z największych polskich wokalistów. Będzie pracował do śmierci
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Iwona Pavlović przekazała radosną nowinę. Jej rodzina niebawem się powiększy

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News