Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek

Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek Źródło: screen/YouTube/Magazyn Viva!

Katarzyna Dowbor ujawniła ostatnio treść swojego testamentu. Dla wielu osób okaże się on olbrzymim zaskoczeniem. Nikt się nie spodziewał, że popularna prezenterka zdecyduje się na taki krok.

Katarzyna Dowbor obchodziła wczoraj swoje 60. urodziny. Popularna prezenterka telewizji Polsat cieszy się dobrą kondycją fizyczną, a czas obchodzi się z nią bardzo łaskawie. Dlatego też wiele osób ze zdziwieniem przyjęło do wiadomości fakt, że zdecydowała się ona na spisanie testamentu.

Niektórzy uważają, że jest jeszcze za wcześnie, aby prowadząca program "Nasz nowy dom" spisywała testament. Katarzyna Dowbor najwyraźniej lubi, gdy sprawy notarialne są uregulowane. Gwiazda nie miała również oporów, aby podzielić się treścią swojego testamentu. Media dowiedziały się, kto zostanie w nim uwzględniony. Te informacje będą ogromnym zaskoczeniem.

Wiemy, komu Katarzyna Dowbor przepisze majątek. To duże zaskoczenie

Katarzyna Dowbor trzyma rękę na pulsie. Na wypadek nieprzewidzianych okoliczności, ma już uregulowane wszystkie sprawy. Treść jej testamentu jest dość zaskakująca. Zostały w nim uwzględnione dzieci dziennikarki - 41-letni Maciej oraz 20-letnia Marysia. Dziennik Fakt dowiedział się, że to nie jedyni spadkobiercy majątku dziennikarki. 

Im także Katarzyna Dowbor przekazała swój majątek. Okazało się, że w dokumencie znalazły się nie tylko dzieci dziennikarki, ale również jej zwierzęta. W testamencie figurują jeszcze Benio, Jagger i Huculka. Dziennikarka ma obecnie pod opieką dwa konie, trzy psy oraz dwa koty. Gwiazda telewizji Polsat chciałaby, aby one również miały pewną przyszłość w wypadku jej nagłej śmierci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Zwierzęta nie są rzeczami" - Katarzyna Dowbor uwzględniła zwierzęta w swoim testamencie

Katarzyna Dowbor wytłumaczyła swoją decyzję. Jej zdaniem zwierzęta powinny być traktowane jak członkowie rodziny:

- Zwierzęta nie są rzeczami! Jeżeli właściciel zostawił po sobie spadek, to zwierzęciu coś się należy. To przecież członek rodziny. Jeżeli je bierzemy do siebie, to należy im zapewnić godną starość. Przeraża mnie to, jak ludzie są pod tym względem nieodpowiedzialni – powiedziała popularna prezenterka.

Gwiazda telewizji Polsat nie obawiała się krytyki ze strony opinii publicznej i zbywa komentarze wskazujące, że oszalała. Uważa również, że warto uporządkować swoje sprawy majątkowe odpowiednio wcześniej. Katarzyna Dowbor cieszy się dobrym zdrowiem, a spisanie testamentu nie jest w jej przypadku związane ze złymi przeczuciami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego ZGINĘŁA. Tragiczne okoliczności śmierć szokują do dziś
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

źródło: Onet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News