Nikt o tym nie wiedział! Syn Dowbor ujawnił prawdę
Karol Zaborowski - 5 Sierpnia 2018

Nikt o tym nie wiedział! Syn Dowbor ujawnił prawdę

Katarzyna Dowbor znana jest wszystkim jako jedna z największych gwiazd polskiej telewizji. Jednak mało kto zna przeszłość prezenterki, która z resztą nie należała do najłatwiejszych.

Katarzyna Dowbor przez wiele lat związana była ze stacją TVP, a w 2013 roku przeszła do stacji Polsat gdzie prowadzi program Nasz Nowy Dom. Niestety, jej życie nie zawsze było usłane różami, ponieważ nigdy nie miała szczęścia w miłości, o czym dowiedziała się już w bardzo młodym wieku. Sama bardzo rzadko i niechętnie wspomina tamte czasy. Dopiero jej syn w jednym z wywiadów powiedział, jak to wszystko naprawdę wyglądało.

Katarzyna Dowbor: prawda o jej przeszłości

Prezenterka jeszcze podczas studiów musiała bardzo szybko wydorośleć. Ze swoim pierwszym mężem poznała się, będąc jeszcze studentką. Na owoc ich miłości nie trzeba było długo czekać, ponieważ dziennikarka urodziła swoje pierwsze dziecko, mając zaledwie 19 lat. Jest to bardzo młody wiek, jeśli chodzi o macierzyństwo. Dodatkowo Katarzyna Dowbor już zaledwie po kilku latach zerwała kontakt zarówno ze swoim mężem, jak i synem. - W pewnym sensie ją rozumiałem: miała 19 lat, gdy się urodziłem. Gdy jest się tak młodym, popełnia się błędy - przyznaje Maciej Dowbor, syn popularnej prezenterki. Dziennikarka odeszła od rodziny, gdy jej syn miał zaledwie 4 lata. Piotr Dowbor wraz z synem przenieśli się do Niemiec i to właśnie tam chłopak spędził swoje dzieciństwo. Do Polski wrócił już jako dorosły mężczyzna i właśnie wtedy na nowo nawiązał kontakt z matką.

Kim jest Katarzyna Dowbor?

Dziennikarka, prezenterka, a także aktorka. Katarzyna Dowbor to bez wątpienia kobieta o wielu twarzach. Swoją karierę telewizyjną rozpoczęła w stacji TVP, gdzie prowadziła wiele programów takich jak Pytanie na śniadanie, Ogrodowa Dowborowa oraz Szczęśliwa 13-stka. Autorka wielu reportaży, która w 2013 związała się z telewizją Polsat. Tam możemy ją podziwiać w roli prowadzącej programu Nasz Nowy Dom. Pracowała również w radiu, gdzie miała własną audycję. Wystąpiła także w kilku filmach i serialach między innymi w Komedii małżeńskiej, Na dobre i na złe, Dużej przerwie czy W labiryncie.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Szok! Wiśniewski cudem uniknął śmierci i kalectwa

PRZECZYTAJ: Burza po relacji na żywo w TVN! Dziennikarka była wściekła

PRZECZYTAJ: Zdruzgotana gwiazda Polsatu pogrążyła się w żałobie. Tragiczna śmierć odebrała jej przyjaciela

PRZECZYTAJ: Psi dramat na polskiej ulicy! Agresywny pitbull rzucił się na kobietę i jej psa

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny fot. wikipedia.orgPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen youtube.com/PlejadaPikio.pl portal rozrywkowo informacyjny screen youtube.com/NaDiecie.pl
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
tyszkiewiczNie uwierzysz, jak wiele razy te gwiazdy brały ślub!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News