Koroniewska bojkotuje lany poniedziałek. Wszystko przez straszną traumę z dzieciństwa

Koroniewska bojkotuje lany poniedziałek. Wszystko przez straszną traumę z dzieciństwa Źródło: yt.com

Katarzyna Dowbor z pewnością spędzała z rodziną święta w tradycyjny sposób. Teraz jej synowa opowiedziała o traumie z dzieciństwa, która sprawiła, że Joanna Koroniewska... bojkotuje lany poniedziałek.

Katarzyna Dowbor skutecznie dba o rodzinne ciepło. Jej synowa właśnie zdecydowała się na bardzo poważny krok. Wraz ze swoim mężem postanowili zbojkotować święto, jakim jest lany poniedziałek. Aktorka podzieliła się ze swoimi obserwatorami kilkoma słowami na ten temat.  

Koszmar z dzieciństwa Koroniewskiej

Joanna Koroniewska chętnie udziela się na portalach społecznościowych, dlatego też okres Świąt Wielkanocnych nie mógł obejść się bez kilku słów z jej strony. Najdłuższy wpis aktorka zamieściła z okazji lanego poniedziałku, za którym najwyraźniej nie do końca przepada. 

Koroniewska zamieściła zdjęcie, do którego zapozowała wraz ze swoim ukochanym mężem i podzieliła się z obserwatorami paroma zdaniami na temat Śmingusa Dyngusa. Swoją wypowiedź aktorka zaczęła od słów, które jednoznacznie wskazują na to, że już od młodzieńczych lat nie przepadała za tym dniem. 

- No dobra. Moja trauma z dzieciństwa wspólnego oblewania trwa - czytamy. 

Nie w sposób się z nią nie zgodzić. Gdy ma się te kilkanaście lat, w szczególności starsze od nas osoby bardzo przykładają się do tego, by odpowiednio uczcić to święto. Zapewne każdy pamięta ten dzień, w którym kilkukrotnie musiał zmieniać swoje ubrania na suche.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Katarzyna Dowbor i jej rodzina w święta. Koroniewska opowiedziała o swojej traumie

Koroniewska w związku ze swoimi wspomnieniami z dzieciństwa, dziś jako żona i matka, postanowiła zbojkotować święto, w którym każdy każdego oblewa wodą. Zrobiła to jednak w bardzo oryginalny i żartobliwy sposób, a do całego procederu wciągnęła swojego ukochanego męża. 

- Proponuję więc malutki bojkot tej tradycji. Wspólny prysznic, w tym wypadku pójde na łatwiznę z Maciej Dowbor (George Clooney zajęty, Ben Afleck na odwyku a do Lenny’ego Kravitza nie mam aktualnego telefonu) lub inną równie przyjemną formę spędzania wolnego, świątecznego czasu - pisze Koroniewska. 

Aktorka nie mogła zapomnieć o swoich dzieciach, które zapewne jak każde inne, cały rok czekają na ten dzień. 

- Ok, często są jeszcze z nami dzieci - na szczęście mniejsze mają drzemki, a starsze kolegów i koleżanki bądź bajki - napisała aktorka, dodając dwie "śmiejące się" emotikony. 

Swój wpis zwieńczyła jeszcze kilkoma słowami sprostowania dla swoich obserwatorów.

- Żeby nie było - to poniedziałkowy - MOKRY żarcik oczywiście - zakończyła.

Wszystko wskazuje na to, że pomimo nie najlepszych wspomnień z dzieciństwa, dzisiejszy lany poniedziałek aktorka postanowiła spędzić, w pewien sposób, tradycyjnie.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Dopiero teraz przekonamy się jak wygląda prawdziwa nagła zmiana pogody. Nad Polskę nadciąga pył z Sahary
  4. Jutro mija ostateczny termin na złożenie wniosku. Wyższa emerytura dla 100 tysięcy osób
  5. Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Trudno uwierzyć, kim jest wybranek jej serca
  6. Tragiczne doniesienia, z chwili na chwilę coraz gorsze. Mnóstwo Polaków nie żyje, ogromna liczba wypadków drogowych

Źródło: INSTAGRAM 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News