Synowa Katarzyny Dowbor pokazała swoją drugą twarz. Nikt nie znał jej od tej strony

Synowa Katarzyny Dowbor pokazała swoją drugą twarz. Nikt nie znał jej od tej strony Źródło: youtube.com/wptv

Katarzyna Dowbor będzie zaskoczona. Jak się okazuje, jej synowa ma zupełnie nieznaną, drugą twarz. Tego nikt nie mógł się spodziewać, a sposób, w jaki zaprezentowała się gwiazda telewizji, będzie wielkim szokiem dla wszystkich jej fanów.

Katarzyna Dowbor to niewątpliwie jedna z najjaśniejszych postaci telewizji Polsat. Legenda telewizji, która prowadzi program "Nasz Nowy Dom" pomaga setkom Polaków w remontach ich posiadłości, dzięki czemu zyskują nowe, o wiele lepsze warunki życiowe. Tak pozytywnie i wzruszająco kojarząca się gwiazda nie spodziewała się, że jej synowa ma bardzo nietypowe i zupełnie oderwane od jej wizerunku zainteresowania. Fani są poruszeni i przecierają oczy ze zdziwienia.

Katarzyna Dowbor nie poznaje swojej synowej. Ciekawe zainteresowania gwiazdy

Joanna Koroniewska, która jest żoną syna Katarzyny Dowbor, ostatnimi czasy upodobała sobie strzelanie z broni. Była gwiazda "M jak Miłość", która w trakcie swojej kariery aktorskiej wcielała się w postaci wrażliwych bohaterek, została przyuważona przez media na strzelnicy sportowej. Aktorka z wielką satysfakcją i z uśmiechem od ucha do ucha używała broni sportowej. Mówi się, że jej nowe hobby ma wielki związek z jej ostatnią kreacją w serialu "Ślad", w którym wciela się w postać policjantki.

- Na co dzień jestem osobą potulną i nie zdarza mi się być agresywną wobec innych. Na strzelnicy wyzwoliłam w sobie emocje, które dały mi niezwykłą siłę! To jest absolutnie coś wyjątkowego - mówi Joanna Koroniewska w rozmowie z portalem "Pomponik".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Joanna Koroniewska ma temperament?

Opinia o tym, że Koroniewska jest osobą potulną i ugodową, może nie być do końca tak prawdziwa, jak przez lata kreowały to media. Mogliśmy przekonać się o tym, gdy aktorka i prezenter Maciej Dowbor zastanawiali się nad swoim rozwodem. Wiele osób z otoczenia pary mówiło, że celebrytka przez długi czas nie była w stanie wybaczyć swojemu mężowi jego nastawienia i planowała rozpocząć swoje życie całkowicie na nowo.

Na szczęście, w tamtym momencie w związku Koroniewskiej i Dowbora zainterweniowała gwiazda telewizji Polsat, która sprawiała, że para uporała się ze swoimi problemami i do dziś stanowi jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w polskim show-biznesie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Śmierć Zbigniewa Wodeckiego była ciosem dla milionów. Tuż przed śmiercią powiedział STRASZLIWE słowa, które wbiją was w fotel. On wiedział! 
  2. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  3. Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

 źródło: Pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News