Katarzyna Dowbor pojechała wraz z ekipą do Kurowa. O pomoc poprosiła gwiazdę Polsatu pani Sylwia. Kobieta mieszkała wraz z córką i rodzicami w fatalnych warunkach. Gospodyni programu „Nasz nowy dom” nigdy nie widziała tak przerażających obrazów.

Katarzyna Dowbor od lat pomaga polskim rodzinom, które marzą o pięknym domu. Okazuje się jednak, że jej odwiedziny rodzina pani Sylwii z Kurowa zapamięta na długo. Po wejściu do domu rodziny, gospodyni oniemiała. Nie zdawała sobie sprawy, że sześcioletnie dziecko pani Sylwii będzie się wychowywało… bez wody!

Czy Katarzyna Dowbor pomogła rodzinie z Kurowa? Dramatyczna sytuacja pani Sylwii i jej sześcioletniej córki

Dom, w którym wszyscy powinni odpoczywać stał się dla nich koszmarem. Na dachu eternit, który przepuszczał wodę. Wewnątrz grzyb, który zagrażał życiu całej rodziny. Jeden piec, który stał na środku domu nie tylko nie był w stanie ogrzać całego budynku, ale i bezpośrednio mógł stać się przyczyną pożaru. Cała rodzina musiała się każdego dnia zmierzyć z dramatem – w środku nie było ani kanalizacji, ani bieżącej wody.

Ojciec pani Sylwii codziennie jeździł kilka kilometrów do miejsca, z którego mógł darmowo pobierać wodę. Rodzina kąpała się w misce. Pani Sylwia samotnie wychowywała sześcioletnią córkę. Bała się, że dziewczynka nie może się odpowiednio rozwijać w takich warunkach. O pomoc poprosiła więc ekipę „Nasz nowy dom”, a po przyjeździe na miejsce gospodyni programu nie miała wątpliwości. Postanowiła pomóc rodzinie z Kurowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!

Pani Sylwia nie miała łatwego życia. Zaraz po urodzeniu córki, jej partner został osadzony w więzieniu. Kobieta niestety zarabia mało i jej dochody nie wystarczają na remont domu.

– Córce zawalił się cały świat. Sylwia przeżyła to okropnie. Całe szczęście, że miała nas – przyznała mama kobiety przed kamerami.

Katarzyna Dowbor z pomocą architekta i ekipy budowlanej odnowiła dom rodziny z Kurowa. Każdy ma teraz swoje miejsce, w domu pojawiła się kanalizacja i bieżąca woda, a także bezpieczne ogrzewanie. W salonie stanął kominek, który nie tylko uroczo wyglądał, ale zapewniał ciepło wszystkim domownikom. Piękna kuchnia, urocze sypialnie i… bajkowy pokój sześcioletniej Julki sprawiły, że pani Sylwia płakała z radości. Cała rodzina może spać spokojnie. Wszystko za sprawą pomocy telewizji Polsat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Odeszła jedna z najpopularniejszych twarzy Polsatu. Widzowie nie mogą uwierzyć
  2. Poszaleli?! Skandal w hitowym show Polsatu, internauci chcą ich
  3. Okrutny nałóg zaatakował gwiazdora Polsatu! Krystyna Janda zdecydowała się pomóc
  4. Znaki zodiaku i ich ognisty temperament. Sprawdź kto ma diabła za skórą
  5. Znaki zodiaku, które stworzą szczęśliwy i długo związek. Prawdziwi szczęściarze

"Świat według Kiepskich": Szokujące wyznania gwiazd serialu. Ich ciche dramaty

ŹRÓDŁOfakt.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl