Straszny atak na Katarzynę Dowbor. "Rozłajdaczona szmata"

Straszny atak na Katarzynę Dowbor. "Rozłajdaczona szmata" Źródło: screen youtube.com/Wideoportal

Katarzyna Dowbor ze względu na swoją przeszłość jest bardzo kontrowersyjną osobą w show-biznesie. Chodzi dokładniej o jej dawne małżeństwa. Teraz dziennikarka została okrutnie zaatakowana.

Dziennikarka  ciągu swojego życia już 3 razy wychodziła za mąż. Pierwsze małżeństwo zawarła, jeszcze będąc na studiach z Piotrem Dowborem, niestety ich małżeństwo nie przetrwało zbyt długo. Następnym wybrankiem serca Katarzyny był Janusz Atlas, dziennikarz sportowy, który podczas trwania ich małżeństwa nadużywał alkoholu, a nawet stosował przemoc wobec żony. Ostatnim mężem dziennikarki był już nie żyjący Grzegorz Świątkiewicz.

Katarzyna Dowbor: straszny atak na dziennikarkę

W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o zjawisku rosnącego hejtu w internecie. Wpływ na to ma poczucie anonimowości w sieci, ludzie czują się bezkarni i dlatego nierzadko skandalicznie atakują gwiazdy lub innych użytkowników. Katarzyna Dowbor padła ostatnio ofiarą właśnie takiego strasznego ataku. Na jednym z portali społecznościowych dziennikarka została nazwana "rozłajdaczoną szmatą". Odnosi się to do jej pierwszego małżeństwa, które rozpadło się, ponieważ dziennikarka postanowiła odejść od męża i syna, aby móc dalej rozwijać swoją karierę. Internauci byli w szoku, gdy wyszło to na jaw, nie mogli uwierzyć w to, że Dowbor mogła wybrać karierę ponad swoją rodzinę. Dodatkowo jej syn był wtedy jeszcze małym chłopcem, a mimo to Dowbor zdecydowała się przenieść do zupełnie innego miasta, zostawiając męża i syna samych. W internecie pełno jest komentarzy krytykujących jej decyzję sprzed lat. Jednak mało który jest tak okrutny i wulgarny. To po prostu żenujące. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Najnowsze informacje o prezesie PiS. Kaczyńskiego dręczy DUŻO straszniejsza choroba
  2. Wielka afera po meczu z Senegalem. Dziennikarze „przyłapali” naszych piłkarzy
  3. Kompromitacja w DDTVN! Kamera próbowała to ukryć, ale wszystko było słychać
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News