Dowbor nigdy sobie tego nie wybaczy. "Skrzywdziła własne dziecko!"

Dowbor nigdy sobie tego nie wybaczy. "Skrzywdziła własne dziecko!" Źródło: screen youtube.com/@Jennifer S. Pearl

Katarzyna Dowbor w swoim życiu popełniła wiele błędów. Jednego sobie nigdy nie wybaczy. Internauci zarzucają jej, że skrzywdziła własne dziecko.

Katarzyna Dowbor jest teraz już babcią dwójki wnucząt. Ze swoim synem utrzymuje dobre kontakty. Jednak w swoich rozmowach nadal unikają tematu sprzed wielu lat. Oboje zdają sobie świetnie sprawę, że jest to temat bardzo delikatny i nie chcą rozdrapywać dawnych ran.

Katarzyna Dowbor nigdy sobie tego nie wybaczy

Cała sytuacja miała początek wiele lat temu. Dziennikarka w młodym urodziła syna. Miała wtedy zaledwie 19 lat. Byłą już wtedy mężatką. Niestety tak młody wiek często wiąże się z decyzjami, których możemy żałować do końca życia. Taką właśnie decyzję podjęła Katarzyna Dowbor, gdy jej syn Maciej miał jedynie 3 lata. Wtedy właśnie zostawiła swojego męża i małego syna i wyjechała z Torunia, gdzie razem mieszkali. Dla chłopca był to potworny cios. Matka bardzo go zraniła. - Wiem, że mama chciała opowiedzieć mi, jak było, czemu wtedy wyjechała z Torunia. Ale takiej naprawdę szczerej rozmowy nie przeprowadziliśmy. Dziś chyba nie mam już tej potrzeby - mówi Maciej Dowbor. Dodatkowo ich kontakty utrudnił fakt, że Maciek wraz z ojcem wyjechali do Niemiec, gdy był jeszcze w podstawówce. Rozłąka z matką w tak młodym wieku zawsze odbija się negatywnie na dziecku. Ponowny kontakt nawiązali, dopiero gdy jej syn był dorosły. Wrócił wtedy do Polski i zamieszkał z Katarzyną Dowbor w Warszawie. Cały czas próbują odzyskać swój utracony czas, a mają bardzo dużo do nadrobienia. Wciąż jednak unikają tego tematu. Widać, że dla obojga nie jest to łatwy temat. Wiąże się on z dużą ilością bolesnych wspomnień. Dziennikarka przyznała, że do końca życia będzie żałować zerwanej relacji z synem i stara się ją teraz nadrobić. Niestety, jej decyzja spotkała się także z krytyką internautów, którzy zarzucają jej, że swoim egoizmem i chęcią zrobienia kariery skrzywdziła własne dziecko, które nie rozumiało wtedy, dlaczego mama odeszła. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyńskiego odwiedziła tajemnicza kobieta. To ona teraz dyryguje
  2. Tomasz Komenda oblężony przez kobiety! „Chcą jego pieniędzy”
  3. Andrzej Duda LINCZOWANY przez prawicę! „Nawet Bronek tak nie robił”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News