dowbor
Fot. Instagram/Katarzyna Dowbor
Mikołaj Pilecki - 4 Stycznia 2019

Co zrobi Katarzyna Dowbor? Cała Polska mówi o jej rodzinie

Katarzyna Dowbor jest jedną z najbardziej doświadczonych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Zaczynała w TVP, w której zatrudniona była przez aż 30 lat. Zmiana pracy była dla niej trudna, ale szybko odnalazła się w nowej stacji. Co robi teraz, gdy o jej rodzinie mówi cała Polska?

Katarzyna Dowbor przyszła do Telewizji Polskiej w 1983 roku i szybko zdobyła serca widów w całym kraju. Na antenie Jedynki zajmowała się publicystyką i reportażami. W Dwójce natomiast przypadła jej rola prowadzącej "Pytanie na śniadanie", Ogrodowej Dowborowej", czy "Szczęśliwej 13-tki". Niestety po trzech dekadach pracy w państwowej telewizji, kierownictwo zdecydowało się na nie przedłużanie z nią umowy. Co ciekawe została wyrzucona z pracy w... Święto Pracy 1 maja. - To był w ogóle 1 maja, Święto Pracy. Wyszłam na przystanek tramwajowy, usiadłam i dopiero wtedy się poryczałam. A potem stwierdziłam, że zaczynam nowe życie. Długo na bezrobociu nie byłam, bo 2 miesiące później poszłam na casting do "Naszego nowego domu" - mówiła w rozmowie z mediami gwiazda.

Co robi Katarzyna Dowbor?

Po rozstaniu z TVP gwiazda otrzymała pracę w Polsacie przy produkcji programu "Nasz nowy dom". Pięć lat pracy gwiazdy w tym formacie to pasmo sukcesów. 130 odcinków i 11 pełnych serii to doskonały wynik, a stacja zapowiedziała już dwie następne edycje programu wiosną i jesienią tego roku.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kurdej-Szatan CórkaBarbara Kurdej-Szatan chwali się córką. Hania pokazała niezwykły talentCzytaj dalej
- Ciągle robię telewizję, czyli realizuję swoją pasję. Przede mną nikt w rodzinie w mediach nie pracował. Ja nagle zaczęłam i okazało się, że to jest to, co chcę robić w życiu. W ilu ja byłam miejscach na świecie dzięki telewizji! Ale program „Nasz nowy dom” jest najfajniejszym w mojej karierze - mówiła dziennikarka.

Cała Polska mówi o rodzinie Dowbor

Ogromne zainteresowanie wzbudza również rodzina charakterystycznej gwiazdy. Jej synem jest Maciej Dowbor, popularny prezenter, również związany z Polsatem. Synową Dowbor jest z kolei znana aktorka Joanna Koroniewska, która po wielu latach związku wzięła z nim ślub i przyjęła jego nazwisko jako drugie. To właśnie o niej mówi dziś cała Polska za sprawą zapowiedzianego przez nią powrotu do pracy zawodowej, od czego miała dłuższą przerwę. Aktorka, która najbardziej zasłynęła z występów w "M jak miłość" w latach 2000-2013, powraca do grania. - Ostatnie beztroskie chwile Powoli zapełniam swój kalendarz obowiązkami zawodowymi i już teraz widzę, że parę etatów z tego będzie. Ale co tam- kiedyś trzeba pomyśleć też o sobie. A poza tym czyż to nie prawda- „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.” Uścisk - napisała na Instagramie gwiazda. Czy teściowa pomoże młodej aktorce w powrocie do kariery? Podejrzewamy, że tak. Katarzyna Dowbor ma bardzo dobre relacje z synową, o czym wielokrotnie fani obu pań mogli się przekonać.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nowy romans Anny Muchy! Fani nie mogą uwierzyć, że nie chodzi tu o M jak Miłość
  2. Okrutnie upokorzyli gwiazdę Polsatu! Nawet hejterzy zaczęli jej bronić
  3. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
  4. Gdzie mieszka Magda Gessler? Wszystkiego się spodziewaliśmy, ale nie tego
  5. Ile waży Dorota Wellman? Fani są zachwyceni postawą gwiazdy
katarzyna_dowbor16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: pudelekx.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News