Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała

Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała Źródło: Screen/youtube/Wideoportal

Katarzyna Dowbor nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. Po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której pomogła. Dramatyczny widok, który tam zastała, prawie doprowadził ją do łez.

Katarzyna Dowbor prowadząc "Nasz nowy dom" ma okazję pomagać wielu Polakom żyjącym w tragicznych warunkach. Przeciekające dachy czy toaleta na zewnątrz to tylko część problemów, z którymi muszą się mierzyć. Dzięki ekipie telewizji Polsat część z tych ludzi może rozpocząć nowe życie, czasem jednak dochodzi do niespodziewanych sytuacji.

Co jakiś czas Katarzyna Dowbor odwiedza rodziny, którym wyremontowała dom, nie zawsze jednak jest to przyjemna wizyta. W wyjątkowo szczerym wywiadzie dla "Twojego Stylu" celebrytka opowiedziała o wstrząsającym doświadczeniu. Przyjechała do rodziny, której pomogła kilka miesięcy wcześniej, lecz nie to spodziewała się zobaczyć. Dramatyczny widok rozerwał jej serce i prawie doprowadził do łez. 

Nie tego się spodziewała odwiedzając rodzinę. Katarzyna Dowbor prawie się rozpłakała

Jak podkreśla Katarzyna Dowbor, podczas programu naprawiane są nie tylko budynki, ale i rodziny. Dzięki nowym domom wiele osób bierze się w garść i zaczyna zmieniać swoje życie. Niestety jednak zdarzają się wyjątki. Tak było w przypadku uczestników, którzy mieli zacząć zajmować się swoim psem. Wcześniej żył na bardzo krótkiej smyczy i nie miał nawet budy. 

Choć rodzina obiecała, że zapewni pupilowi dobre warunki, nic się nie zmieniło. Po kilku miesiącach Katarzyna Dowbor znów ich odwiedziła, a widok był dramatyczny i wyciskał łzy z oczu. 

- Pies był głodny i odwodniony. Kiedy przyniosłam mu wodę, wypił przy mnie trzy litry. Prawie się popłakałam. Powiadomiłam Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. I teraz pies ma nową budę, jedzenie, a odpowiednie służby to monitorują - opowiadała w rozmowie z "Twoim Stylem". 

Niestety tak przykre historie wciąż się zdarzają, na szczęście jednak są to przypadki sporadyczne. Większość ludzi z wdzięcznością wykorzystuje otrzymaną szansę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Nasz nowy dom" nauczył ją wielu rzeczy i pokazał inny świat

Jak stwierdziła w dalszej części wywiadu, program poszerzył jej perspektywę patrzenia na świat. 

- Długo żyłam w szklanej kuli. Nie dotknęłam wcześniej świata, gdzie ludzie nie mają podstawowych rzeczy niezbędnych do życia. Takie doświadczenie uświadamia, co jest istotne, za czym warto gonić, a co trzeba odpuścić - tłumaczyła. 

Dalej podkreśliła, że "Nasz nowy dom" jest spełnieniem jej marzeń. Cieszy się, że w ten sposób pomaga ludziom układać sobie życie na nowo. 

  1. Totalny HIT! Córka Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę! Fanom opadły szczęki
  2. Ile dzieci ma Pola Raksa? Wiele osób nie zna prawdy
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

Źródło: Twój Styl

Następny artykuł