Katarzyna Dowbor to wzór dla wielu kobiet. W programach telewizyjnych, które prowadzi, inspiruje panie w całym kraju. Dziś jednak postanowiła podzielić się prywatnymi zdjęciami.

Katarzyna Dowbor w swoich programach w telewizji pomaga Polakom zadbać o otoczenie – wnętrze domu, wystrój mieszkania i ogród. W tej tematyce przede wszystkim znany jest jej program „Ogrodowa Dowborowa”. Teraz Katarzyna postanowiła zmotywować odbiorców nieco bardziej osobistym przykładem. Zaprezentowała na Instagramie prywatne zdjęcie ze swojego własnego ogródka. Co sądzicie o zielonej przestrzeni dziennikarki?

Katarzyna Dowbor pozuje w ogrodzie. „Pyszne jabłka. Macie ochotę?”

Katarzyna Dowbor zrobiła sobie zdjęcie, które zachwyciło internautów. Dziennikarka stoi przed jabłonką, której gałęzie uginają się od soczystych owoców. Przy niej pozują jej dwa psy – mniejszy Jack Russell terrier oraz ogromny berneński pies pasterski. Obie wpatrują się w przepiękną właścicielkę.

– Jabłka z jabłoni w moim magicznym ogrodzie. Są pyszne! Macie ochotę? – podpisała fotografię na Instagramie gwiazda medialna.

Szybko zaczęli odpowiadać obserwatorzy, chętni do odwiedzin i skosztowania przepysznych jabłek.

– O tak, z chęcią, dziękuję. Adres poproszę. Wyglądają apetycznie – zachwycał się jeden z komentujących.

– Poproszę jedno jabłuszko… Pani Kasiu – dodała kolejna obserwatorka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najbardziej idiotyczne seriale w polskiej telewizji [ZDJĘCIA]

Kim jest Katarzyna Dowbor? Gwiazda zachwyca telewidzów i internautów

Katarzyna Dowbor to znana od wielu lat prezenterka telewizyjna i dziennikarka. W wolnym czasie pisze felietony dla różnych mediów. Jest autorką programów o zdrowiu, urodzie oraz wyglądzie wnętrz. Prowadziła „Pytanie na śniadanie”, „Ogrodowa Dowborowa” czy „Szczęśliwa 13-tka”. Przez większość swojej kariery związana była ze stacją TVP, teraz jednak od kilku lat współpracuje z Polsatem.

Katarzyna Dowbor była mężatką 3-krotnie, niestety każde jej małżeństwo zakończyło się rozwodem. Jest szczęśliwą matką dwójki – syna Macieja i córki Marii.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana gwiazda disco polo będzie… politykiem! Fani są zdumieni
  2. Agnieszka Chylińska zaskoczyła szczerym wyznaniem. Chodzi o samobójstwo
  3. Super hit w Biedronce! Tą promocją sieć przeszła samą siebie
  4. Nastolatka celowo skopała małego kociaka. Filmik znalazł się w serwisie Twitter

Pierwsze objawy choroby Przybylskiej były niegroźne. Tak możesz się przed nią uchronić

Zobacz również

ŹRÓDŁOinstagram.com

Dziennikarka portalu Pikio.pl, publicystka HGA Media, studentka psychologii na Uniwersytecie SWPS. W wolnym czasie blogerka lifestyle’owa.