Katarzyna Dowbor pobita przez alkoholika! Jego tożsamość SZOKUJE

Katarzyna Dowbor pobita przez alkoholika! Jego tożsamość SZOKUJE Źródło: screen youtube.com/gossiptv

Katarzyna Dowbor ma za sobą bardzo burzliwe życie. Jej poprzednia dwa małżeństwa się rozpadły. Teraz chce na nowo ułożyć swoje życie prywatne. Jednak takiego wyznania, jakie mogliśmy usłyszeć z jej ust, nikt się nie spodziewał.

Katarzyna Dowbor pierwszy raz wyszła za mąż jeszcze na studiach. Jednak po niedługim czasie odeszła do swojego męża i syna chcąc rozwijać swoją karierę. Jednak to jej drugie małżeństwo zdecydowanie było dla niej najtrudniejsze. Drugim mężem Dowbor był Janusz Atlas dziennikarz sportowy. Chciał bardzo kontrolować swoją żonę, co przy jej wyrazistym charakterze musiało być dla niej koszmarem. Dodatkowo skrywał sekret, o którym nie miała pojęcia.

Katarzyna Dowbor pobita przez alkoholika

Jak sama przyznaje, początek jej drugiego małżeństwa był jak z bajki. Spędzali ze sobą każdą możliwą chwilę. Chcieli być przy sobie cały czas. Jednak szybko się to skończyło. Okazało się bowiem, że jej mąż okazał się alkoholikiem. - Pierwsze dwa lata były idylliczne. Wszędzie razem i bardzo blisko siebie. Dopiero potem się okazało, że przez ten czas Janusz był zaszyty. Ja tego nie wiedziałam. W ogóle nie miałam pojęcia, że ma problem z alkoholem. Potem eksplodowało. - mówi Katarzyna Dowbor. Ich małżeństwo diametralnie się zmieniło. Janusz Atlas po alkoholu stawał się agresywny, także wobec żony. Praktycznie cały czas był pijany. - Janusz po alkoholu robił się agresywny i nie panował nad sobą... W drugiej fazie naszego związku Janusz był zazwyczaj albo pijany, albo na kacu - dodaje. Wszystko jednak ma swoje granice. Dla Katarzyny Dowbor był to moment, gdy jej mąż podniósł na nią rękę. Na samej groźbie jednak się nie skończyło. Janusz Atlas będąc pijany, pobił swoją żonę. Ten moment zakończył ich już i tak słabnące małżeństwo. Dziennikarka odeszła od swojego męża, zabierając zaledwie kilka drobiazgów. Sam rozwód ciągnął się bardzo długo. Jednak w końcu Katarzynie Dowbor udało się uciec z piekła, jakie zgotował jej mąż. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje znana aktorka. Syn opublikował jej zdjęcie tuż przed śmiercią
  2. To NIE były przypadki?! Sensacyjna teoria ws. pożarów wysypisk śmieci
  3. Matka pocięła gardło 4-letniej córce. Dramat w Głogowie, nowe fakty
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News