Katarzyna Dowbor zniknie, a jej program na stacji Polsat zostanie bez gospodarza?! Tak wynika z wypowiedzi polskiej dziennikarki, która w tym roku skończyła 59 lat. Kobieta jest już zmęczona ciągłą pracą. Czy to czas na zasłużoną emeryturę?

Katarzyna Dowbor karierę zaczynała jako dziennikarka Telewizji Polskiej. Od 2013 roku nieprzerwanie związana jest jednak ze stacją Polsat. Właśnie tam pracuje jako prowadząca programu „Nasz nowy dom”. W reality show pomogła już wielu rodzinom: wyremontowała im domy i wysłała na wakacje. Dla tych Polaków było to sensacyjne wydarzenie, na które bez Katarzyny musieliby oszczędzać latami.

Teraz jednak Dowbor ma dosyć pracy w telewizji. I nawet świadomość, że pomaga setkom osób, nie powstrzyma jej od tej decyzji. Gwiazda jest po prostu zmęczona.

Katarzyna Dowbor odchodzi na emeryturę. Polsat zostaje bez prowadzącej!

Wywiad dla Gali doprowadził jej fanów do szczerej rozpaczy.

– Jeszcze rok, jeszcze rok! Tak serio, chciałabym dalej pracować, bo bardzo to lubię. Ale mniej intensywnie, w końcu mam już 60 lat. Od pięciu lat robię program, który eksploatuje mnie fizycznie i psychicznie. Może uda mi się znaleźć coś, co pozwoli mi trochę zwolnić i dalej pielęgnować pasję, jaką jest telewizja – opowiadała dziennikarzom Katarzyna Dowbor.

 

Wszystko wskazuje na to, że nawet jeśli gwiazda zostanie w telewizji, to już niedługo odejdzie na stałe z programu „Nasz nowy dom”. Jest ona gospodynią tego formatu od samego początku, więc fanom ciężko jest wyobrazić sobie kogoś na jej miejsce. Nie wiadomo, czy Polsat nie zrezygnuje z show, które bez Katarzyny straciłoby cały dotychczasowy urok.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal w TVP! Gwiazdor z hukiem wylatuje na bruk
  2. Portal opisał intymne relacje Igi Lis z chłopakiem?! Tomasz wpadł w szał
  3. Hanna Lis tęskni za przeszłością. Nie tak miało wyglądać jej życie
  4. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
fot. Instagram

Oglądasz "Nasz nowy dom"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

16 sławnych mam, które urodziły po czterdziestce [ZDJĘCIA]

Gwiazdy, które zostały rodzicami w 2018 roku [ZDJĘCIA]