Nie sposób jej nie współczuć. Katarzyna Dowbor o największym koszmarze, który ukrywała przed światem

Nie sposób jej nie współczuć. Katarzyna Dowbor o największym koszmarze, który ukrywała przed światem Źródło: instagram/katarzyna_dowbor_official/

Katarzyna Dowbor zdecydowała się opowiedzieć o strasznych chwilach z jej życia. Jeszcze niedawno, dziennikarka musiała przechodzić przez istny koszmar. 60-latka nie kryje, że było jej bardzo ciężko sobie z tym poradzić.

Katarzyna Dowbor dziś ma 60 lat i jest szczęśliwą kobietą. W ostatnim czasie postanowiła wyjawić prawdę na temat swojej przeszłości, która ukazuje, jak ciężką drogę musiała przejść. To, z czym spotkała się dziennikarka, to istny koszmar.  

Katarzyna Dowbor o swojej przyszłości 

Dziś Dowbor przedstawia się jako pełna życia, spełniająca się zawodowo i szczęśliwa kobieta. Wydawać by się zatem mogło, że dobra passa towarzyszy jej już od wielu lat. Okazuje się, że nic bardziej mylnego, a dziennikarka jeszcze niedawno przechodziła straszny czas. 

Katarzyna Dowbor zdecydowała się wyjawić kilka faktów na temat swojej koszmarnej przeszłości. Zaledwie kilka lat temu, gdy ta miała 54 lata, musiała pożegnać się z pracą w TVP, z którą była związana przez 30 lat. Okazuje się, że nie była to jej decyzja, tylko produkcji, która złożyła jej wypowiedzenie. Ta informacja dobiła wówczas 54-letnią Dowbor, która nie potrafiła sobie poradzić z zaistniałą sytuacją.  

Praca była jej drugim domem 

60-latka wyznała, że praca w telewizji TVP była jej drugim domem. Było to miejsce, do którego Dowbor mogła się udać, by uciec od swoich prywatnych problemów i choć na chwilę o nich zapomnieć. 

- Utratę pracy przeżyłam bardziej, niż się wtedy komukolwiek przyznawałam. Przez trzydzieści lat gmach TVP był moim drugim domem, a w trudnych momentach nawet pierwszym. Gdy przeżywałam kryzys w związku albo się rozwodziłam, od problemów uciekałam w pracę - wyznaje dziennikarka. 

Choć dla wielu może wydawać się to błahą sprawą, dla Dowbor był to prawdziwy koszmar. Z dnia na dzień musiała pożegnać się z czymś, co stanowiło większość część jej życia. Przede wszystkim 60-latka kochała to, czym się zajmowała, dlatego też utrata szans na realizację pasji była dla niej tak ciężka.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Stawiła czoła wszystkim problemom 

Mimo że w tamtym czasie jej życie przypominało prawdziwy koszmar, Katarzyna Dowbor postanowiła się nie poddawać i zacząć wszystko odnowa. Choć z uwagi na swój wiek szukanie nowej pracy, czy myślenie o niej nie było najłatwiejsze, zdecydowała się stawić temu czoła. 

- Powiedziałam sobie: tak jak nie ma ludzi niezastąpionych, tak nie ma niezastąpionych miejsc pracy. Ale oczywiście bałam się zmiany. W tym wieku czasem trudno myśleć o nowym zawodzie, ale ja musiałam to rozważać, bo miałam trzynastoletnią córkę - mówi dziennikarka. 

Dziś w jej życiu znów panuje szczęście. Spełnia się w roli prowadzącej programu "Nasz Nowy Dom" i niesie innym pomoc, której sama jeszcze niedawno potrzebowała. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  2. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  3. Nostradamus przewidział pożar Notre Dame? Dalsza część jego przepowiedni jest przerażająca
  4. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru
  5. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej zatrzymany. Oskarżają go o obrzydliwe przestępstwo, dla wielu to ciężki szok
  6. Świat obiegła wiadomość, że Meghan Markle urodziła. B. rzecznik królowej zabrał głos

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News