Dowbor ujawniła. Jest nieuleczalnie chora

Dowbor ujawniła. Jest nieuleczalnie chora Źródło: Fot. Instagram/Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor jest jedną z najbardziej znanych kobiet w polskiej telewizji. Dziennikarka podzieliła się z fanami przykrą informacją, która ma być jednak dla nich ostrzeżeniem. Okazało się bowiem, iż gwiazda nieuleczalnie zachorowała.

Dowbor boryka się obecnie z poważnymi problemami z tarczycą. Celebrytka musi oczywiście przyjmować odpowiednie leki, aby móc funkcjonować w normalny, intensywny sposób. O swej chorobie zdecydowała się ostatecznie opowiedzieć w jednym z najnowszych wywiadów.

Katarzyna Dowbor o swej chorobie

- Do 50. roku życia wydawało mi się, że jestem w ogóle zdrowa jak byk - jak to mówią. (...) Wydawało mi się, że jestem osobą, której żadne choroby nie dotyczą. I bardzo byłam zdziwiona, kiedy się okazało, że jednak mam problemy. A to z okiem, a to za chwilę się okazało, że ciężko mi jest wstawać itd., ale wszyscy mnie uspokajali i mówili: "Słuchaj weź otwórz dowód osobisty, zobacz w metrykę, zobacz ile masz lat. No niestety, starość nie radość" - wyznała Dowbor w rozmowie z rmf24.pl.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Właśnie ujawniono, dlaczego Kinga Duda milczy. Powód jest wstrząsający

Ostatecznie jej choroba została jednak zdiagnozowana przez przypadek. Lekarz zauważył, że z organizmem dziennikarki dzieje się coś niedobrego, gdy ta przeprowadzała z nim wywiad. To właśnie on nakazał wykonanie badań, które rzeczywiście wskazały na zaburzenia.

Szczegóły leczenia dziennikarki

- Z tarczycy nie można się wyleczyć. Tarczycę można ogłuszyć, można ją trochę jakby przycisnąć, żeby nam tak bardzo nie dawała "popalić", ale wyleczyć się z niej nie da. Żyje się z tym problemem do końca życia, ale dzisiaj się czuję dobrze. Dzisiaj jestem na lekach, które powodują, że nie mam już tych typowych objawów tarczycowych i żyję, funkcjonuję normalnie, mimo że jest to choroba, która rozregulowuje cały nasz organizm. Ja jestem w stanie przy pomocy leków funkcjonować. Dobrze funkcjonować, pracować i to jest bardzo ważne. Nie chciałabym, żeby tak było, że są ludzie, którzy nie lecząc się całe życie wegetują. Oni nie wiedząc, że mają z tym problem, źle żyją, wegetują, są nieaktywni zawodowo, bo już nie mają siły, także chciałabym, żeby te siły były - dodała także gwiazda. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Celebryta polskiego show schudł 133 kilo! Jest nie do poznania
  2. Dantejskie sceny na koncercie Zenka! Cud, że nikt nie zginął
  3. Chcą zniszczyć Michała Szpaka. Nagie zdjęcia artysty na portalu dla gejów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News