Katarzyna Dowbor nie mogła przejść obojętnie! Dramat matki poruszył najtwardsze serca

Katarzyna Dowbor nie mogła przejść obojętnie! Dramat matki poruszył najtwardsze serca Źródło: Fot. YouTube / WP

Katarzyna Dowbor wraz ze stacją Polsat już od wielu lat pomaga biednym rodzinom w stworzeniu prawdziwego i bezpiecznego domu. Beznadziejnych przypadków były już dziesiątki, ale ten, z którym przyjdzie im się zmierzyć tym razem, będzie szczególnie poruszający.

Katarzyna Dowbor w najnowszym odcinku programu "Nasz nowy dom" pomoże 29 letniej matce, która mieszka sama z dwoma synkami - 8 letnim Igorem i 9 letnim Olivierem. Młodszy synek urodził się z obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia, przez co wymaga stałej opieki. Ich tata tragicznie zginął w wypadku samochodowym. Przed śmiercią małżeństwo planowało przeprowadzić remont domu, lecz niestety, młodzi rodzice nie zdążyli tego zrobić. Kobieta została więc sama w drewnianym domu, w którym nie ma kanalizacji, dach przecieka, a instalacja gazowa sprawia, że kobieta boi się że którejś nocy może wybuchnąć pożar.

Katarzyna Dowbor rusza na ratunek

Ekipa programu "Nasz nowy dom" nie mogła przejść obok takiej tragedii obojętnie. Decyzja o tym, czy pomóc młodej matce, była bardzo prosta. Katarzyna Dowbor wraz z Polsatem postawili całej rodzinie nowy dom, który będzie dla matki i dzieci wygodny, ale przede wszystkim bezpieczny. Obawy o pożar oraz załatwianie potrzeb fizjologicznych przejdą do przeszłości. Chłopcy w końcu będą mieli swoje pokoje oraz łazienkę, a w niej ciepłą wodę i to bez potrzeby uprzedniego grzania jej na kuchence. Podobnych historii są setki, jak nie tysiące. Przerażającym jest fakt, że najbiedniejszym rodzinom musi pomagać telewizja, ponieważ potrzebujący nie otrzymują takiej pomocy ze strony państwa. Wzruszające sceny będziemy mogli obejrzeć już w najbliższy czwartek, w Polsacie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Piękna gwiazda Polsatu niknie na naszych oczach. Załamani fani: „To już choroba”
  2. Dramat matki Gienka Loski. Może stracić kolejnego syna
  3. Andrzej Duda okrutnie upokorzony przez Trumpa. Poniżył go na oczach całego świata
Następny artykuł