Katarzyna Dowbor ma sobowtóra? Prowadząca "Rolnik szuka żony" upodobniła się do gwiazdy

Katarzyna Dowbor ma sobowtóra? Prowadząca "Rolnik szuka żony" upodobniła się do gwiazdy Źródło: instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor jest jedną z bardziej rozpoznawalnych osobowości telewizyjnych. Wszystko dzięki swoim charakterystycznym rudym włosom, a także długiemu stażowi pracy. Okazuje się, że jest ktoś, kto wyglądał praktycznie jak ona. Będziecie zaskoczeni!

Katarzyna Dowbor ma od lat ten sam piękny, rudy kolor włosów. Dziennikarka dotychczas nie była z nikim porównywana. Zmieniło się to jednak dzięki zdjęciom opublikowanym przez Martę Manowską, czyli sławną prowadzącą "Rolnik szuka żony" (programu emitowanego w TVP).

Katarzyna Dowbor ma sobowtóra?

Wszyscy kojarzą Martę Manowską z jedną, bardzo charakterystyczną cechą - z jej blond włosami. Te szczególnie na tle łanów zboża wydają się bardzo atrakcyjne. Niewielu wie jednak, że dziennikarka kiedyś nie nosiła takiego odcienia. Jej poprzednią ulubioną barwą był kolor rudy. Dokładnie taki sam, jaki od lat ma Katarzyna Dowbor! Porównanie koloru włosów obu Pań dokonał portal "Jastrząb Post". Podobieństwo dostrzegli także spostrzegawczy internauci, którzy od razu skomentowali całą sytuację.

- Nie do poznania! Jak młoda Kasia Dowbor albo Ewa Sałacka - zauważa użytkowniczka. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ - Rude są boskie. I ten kolor skóry i cała kolorystyka. Bajka. Głębia. Piękno - stwierdza komentujący. - Też kiedyś nosiłam rude teraz mam blond. Mąż nadal wolą do mnie ruda lub rudzielcu mój - czytamy komentarz rozbawionej fanki. - Jak na Ciebie spojrzałam w tych włosach to od razu pomyślałam - wyglądasz jak Katarzyna Dowbor! - czytamy pod zdjęciem. - Pięknie, ale... Zdecydowanie wolę blond! - uważa komentujący. - W blondzie najpiękniej, idealnie pasuje do Pani urody - czytamy. Cóż, po takich komentarzach prowadząca "Rolnik szuka żony" pewnie ma spory dylemat. W końcu być porównaną do Katarzyny Dowbor to zaszczyt. Z drugiej strony w końcu fani przyzwyczaili się do "złotowłosej" Marty. Trzeba będzie podjąć trudną decyzję. Nie da się przecież mieć dwóch kolorów na raz!

Gwiazdy zmieniają fryzury

Coraz częściej w mediach gwiazdy, celebryci, a także osobowości telewizyjne pokuszają się o zmiany swojego image. Ostatnio szczególnie głośno było choćby o zmianie fryzury Magdy Gessler. Na opublikowanych przez nią zdjęciach nie widać już falistych włosów, które zasłaniają buzię, ale są od teraz ułożone prosto. Zniknęła też grzywka. Ciekawe kto w najbliższym czasie również podda się podobnej transformacji. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Setki Polek umiera rocznie na WŁASNE życzenie. Wszystko przez TEN nowotwór
  2. Małgorzata Rozenek ujawniła swój największy SEKRET. Ta informacja wbije was w fotel!
  3. Katarzyna Dowbor całkiem się zmieniła! Aż trudno ją poznać
  4. Rolnik szuka żony odejdzie w niepamięć. Marta Manowska wyjawiła wszystko!
  5. Martyna Wojciechowska wychowuje córkę na twardych zasadach. Ujawniła kulisy

 

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł