Rodzinny koszmar, ich mama nie żyje. Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy

Rodzinny koszmar, ich mama nie żyje. Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy Źródło: Screenshot z youtube.com/OnetRano

Katarzyna Dowbor musiała zmierzyć się z rodzinnym dramatem. Ich mama odeszła z tego świata, a celebrytka ledwo mogła powstrzymać łzy słuchając tej przejmującej historii.

Katarzyna Dowbor to gwiazda Polsatu, której program porównywany jest w kontekście oglądalności nawet do samej Magdy Gessler i jej "Kuchennych rewolucji".

W formacie prowadzonym przez Dowbor często dochodzi do zdarzeń, które budzą w widzach ogromne emocje. Do "Nasz nowy dom" zgłosiła się rodzina z woj. mazowieckiego, która żyła dotychczas w strasznych warunkach. Na szczęście na pomoc przyszła Dowbor, która postanowiła odmienić ich los - dając im jednocześnie szansę na rozpoczęcie nowego życia.

Katarzyna Dowbor odmieniła los rodziny, która pochowała matkę po przegranej walce z ciężką chorobą

"Nasz nowy dom" to produkcja Polsatu, która ma ogromną oglądalność. Program swoją popularność zawdzięcza głównie emocjom, które doświadczyć można zapoznając się ze wzruszającymi historiami poszczególnych rodzin biorących udział w nagraniach do odcinków "Nasz nowy dom".

Katarzyna Dowbor zawsze wybiera tylko najbardziej poszkodowane rodziny i to właśnie im stara się udzielać swojej pomocy. Tym razem wybór padł na mieszkańców Woli Starogrodzkiej. To właśnie tam z trójką dzieci mieszka mężczyzna, którego żona zmarła walcząc z ciężką chorobą. Przed śmiercią bardzo długo cierpiała, na co patrzeć musiały jej dzieci. Michał, Kacper i Weronika zostali z tatą, który stara się im stworzyć dom i jednocześnie zastąpić im matkę, jednak nie jest to łatwe zadanie. Na drodze stoją im między innymi problemy finansowe - mieszkanie Zbigniewa jest w strasznym stanie i nie ma pieniędzy, aby je wyremontować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina otrzymała nowy, piękny dom

Na szczęście sytuacja rodziny z woj. mazowieckiego nie była obojętna prowadzącej, która razem z ekipą natychmiast wyruszyła na pomoc. Słuchając niesamowicie przykrej historii tej rodziny, która została pozbawiona ukochanej matki i żony, Katarzyna Dowbor ledwie dała radę powstrzymać łzy. 

Ostatecznie wymieniono między innymi rozpadający się dach zrobiony z rakotwórczego eternitu. Ekipa położyła w domu także nową podłogę i wzmocniła ściany budynku, a w środku pojawiły się także nowe meble. Teraz dzieci mają odpowiednie warunki, aby móc spokojnie rozwijać się i cieszyć życiem w godnych warunkach. 

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyślenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

Źródło: Super Express

Następny artykuł