Podejrzenie guza mózgu u Katarzyny Dowbor. Lekarze nie mają już wątpliwości, co jej dolega

Podejrzenie guza mózgu u Katarzyny Dowbor. Lekarze nie mają już wątpliwości, co jej dolega Źródło: Fot. YouTube/Wideoportal

Katarzyna Dowbor od lat pozostaje jedną z najbardziej popularnych dziennikarek w polskiej telewizji. Fani gwiazdy byli zasmuceni, kiedy pożegnała się z TVP, jednak na szczęście powróciła szybko na antenę z własnym programem w Polsacie. Powody do ponownego zaniepokojenia dały jednak widzom informacje na temat złego stanu zdrowia ulubienicy. Dziś wiemy wreszcie, czy obawy te były słuszne.

Katarzyna Dowbor od dłuższego czasu prowadzi niezwykle lubiany przez widzów program "Nasz nowy dom". Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się jednak doniesienia, według których dziennikarka musi zrobić sobie przerwę w nagrywaniu nowych odcinków z powodu bardzo poważnych problemów zdrowotnych. Fani nie byli oczywiście zadowoleni, jednak martwili się przede wszystkim tym, co może dolegać gwieździe.

Na co choruje Katarzyna Dowbor? Widzowie poznali diagnozę

W ostatnim czasie Dowbor miała przejść operację, po której wraca obecnie do zdrowia. Uspokoiła więc widzów, że jeszcze przed końcem października powróci do pracy na planie. Podziękowała także za wsparcie i pozytywne życzenia, które w ogromnych ilościach spływały do niej za pośrednictwem portali społecznościowych. Jak donoszą media, zabieg był spowodowany problemami dziennikarki z tarczycą. Cierpi bowiem na autoimmunologiczną chorobę Gravesa-Basedowa, która wywołuje nadczynność gruczołu. Wiadomość o dolegliwości całkowicie odmieniła życie uwielbianej prezenterki. Co zadziwiające, gwiazda poznała tę diagnozę w bardzo trudnych okolicznościach, które musiały spowodować u niej ogromny strach i stres. Lekarze wykryli chorobę w 2012 roku, kiedy lekarz zalecił Dowbor dodatkowe badania, gdyż zaobserwował u niej niepokojący wytrzeszcz jednego oka.

Lekarz podejrzewał u popularnej dziennikarki chorobę nowotworową

Jako że specjalista podejrzewał u dziennikarki guza mózgu, dziennikarka musiała zdecydować się na wiele specjalistycznych badań. Właśnie wtedy wykryto, że ma ogromne problemy z tarczycą. Chociaż natychmiast podjęto leczenie, nie wszystko poszło po myśli chorej oraz jej lekarza.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Znalazłam się na początku długiej drogi do zdrowienia. Przeszłam bardzo inwazyjne leczenie sterydami - wyznała sama Katarzyna Dowbor w rozmowie z mediami. Jako że kuracja przy użyciu specjalnych środków nie przyniosła jednak pożądanego efektu, dziennikarka zdecydowała się przejść dość poważną operację, która na szczęście doskonale się udała. Widzowie są niezwykle zadowoleni, że ich ulubienica już wkrótce powróci na wizję z nowymi odcinkami programu "Nasz nowy dom" i będzie się mogła cieszyć coraz lepszym zdrowiem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Już niedługo słodkie sekrety Anny Muchy ujrzą światło dzienne. Nikt się tego nie spodziewał
  2. Beata Tyszkiewicz ujawniła swój największy sekret. Nikt o tym nie wiedział
  3. Aż dwóch uczestników odpadło z show TVN! Widzowie nie mogą uwierzyć
  4. Trzy razy znalazła się na bruku. Zamachowska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa
Następny artykuł