Czy Katarzyna Dowbor ma raka? Doniesienia mediów zaniepokoiły fanów

Czy Katarzyna Dowbor ma raka? Doniesienia mediów zaniepokoiły fanów Źródło: youtube.com/Wideoportal

Katarzyna Dowbor w ostatnim czasie miała okres, kiedy na dłużej niemal znikła z przestrzeni publicznej. Fani byli zaniepokojeni tym faktem, dzięki czemu zaczęły pojawiać się spore podejrzenia dotyczące jej zdrowia. Wszyscy martwią się, czy u znanej prezenterki nie został zdiagnozowany nowotwór.

Katarzyna Dowbor jest jedną z bardziej lubianych prezenterek w Polsce. Wielu jej fanów nie mogło odżałować, gdy po trzydziestu latach współpracy z Telewizją Polską, podjęła decyzję o związaniu swojej kariery ze stacją Polsat. Jednak pomimo tego, jej popularność nadal była wysoka, a program, który prowadziła w nowej stacji "Nasz nowy dom" przyciągał wielu widzów przed ekrany telewizorów.

Jej fani wstrzymali oddech, gdy jakiś czas temu prezenterka musiała poddać się operacji i przez to zniknąć na pewien czas z przestrzeni medialnej. Zarówno przed jak i po zabiegu była gorąco wspierana przez internautów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pojawiało się również wiele pytań, związanych z powodem tego zabiegu. Widzowie zaczęli obawiać się, że ich ulubienica ma raka.

Czy Katarzyna Dowbor ma raka?

Informacja, że prezenterka Polsatu ma raka zaczęła być bardzo rozpowszechniana w mediach i wydawałoby się, że jest rzetelna. Wiarygodności dodawał fakt, że początkowo nawet sam lekarz miał podejrzewać u niej raka mózgu. Dlatego też postanowił zlecić dodatkowe badania, które ostatecznie by potwierdziły lub rozwiały jego obawy.

Jak się okazało, rzeczywistość nie okazała się tragiczna, choć bynajmniej nie pozytywna. Jak wkrótce poinformowała sama Katarzyna Dowbor, wykryto u niej bardzo silną nadczynność tarczycy, związaną z tak zwaną chorobą Gravesa-Basedowa.

Najprawdopodobniej pojawienie się choroby jest oznaką genów, gdyż dziedziczenie to główna droga pojawiania się jej. Ponadto występuje ona dziesięciokrotnie częściej u kobiet niż mężczyzn. Zanim Katarzyna Dowbor zgłosiła się do lekarza, objawy zaczynały być coraz bardziej dokuczliwe. Zaobserwowano u niej niepokojący wytrzeszcz oka, co bardzo zaniepokoiło lekarza, gdyż mogło być związane z silnie rozwijającym się guzem mózgu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor: życie po zabiegu

Sama prezenterka przyznaje otwarcie, że choroba nieco przeszkadza jej w codziennym życiu. Wyjaśnia, że gdy za bardzo się zdenerwuje, oko zaczyna jej wychodzić z orbit, a ona może obserwować ten proces. Jest to dla niej równie fascynujące co niepokojące.

Wszystko wskazuje na to, że do końca życia będzie musiała radzić sobie z tą trudną chorobą, która na całe szczęście jest mniej niebezpieczna niż nowotwór.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Brat Beaty Tyszkiewicz to jej oczko w głowie. Czym zajmuje się Krzysztof Tyszkiewicz?
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną? „Cenię żonatych za dyskrecję”
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News