Katarzyna Dowbor zrobiła to o świcie. Internauci kpią: Córka Kaczyńskiej nie byłaby szczęśliwa.

Katarzyna Dowbor zrobiła to o świcie. Internauci kpią: Córka Kaczyńskiej nie byłaby szczęśliwa. Źródło: youtube.com/viva

Katarzyna Dowbor zadziwiła swoich fanów. Popularna prowadząca programów w telewizji Polsat pokazała na swoich social mediach, jak przygotowuje porządki wiosenne. To, co powiedziała kultowa prezenterka, na pewno nie przypadnie do gustu córce Marty Kaczyńskiej.

Katarzyna Dowbor od wielu lat pomaga Polakom w urządzaniu domów na nowo. Jak się okazuje, prowadząca ma także wielką słabość dotyczącą swojej własnej posiadłości, o którą stara się dbać. W swojej najnowszej publikacji w social mediach gwiazda telewizji Polsat postanowiła opowiedzieć swoim fanom, jak przebiegają u niej wiosenne porządki. Przepiękna pogoda sprawiła, że gwiazda zdecydowała się posprzątać w ogródku. To, co powiedziała ikona telewizji, może nie przypaść do gustu jednej z córek Marty Kaczyńskiej, która jest zapaloną miłośniczką koni. Internauci żartują sobie i spekulują na temat tej sytuacji.

Katarzyna Dowbor zaskakuje. Nietypowa publikacja gwiazdy Polsatu

Katarzyna Dowbor przekonuje swoich fanów, że w porządkach wiosennych mogła liczyć na nietypowe wsparcie ze strony zwierząt, które miały jej pomagać w sprzątaniu ogrodu i całego terenu posiadłości.- A u mnie dziś od rana wiosenne porządki. Pogoda dopisała. Wszystkie zwierzęta zgłosiły się do pomocy. Tylko koniom odmówiłam, bo robię w trawniku straszne dziury swoimi kopytkami - napisała na swoim Facebooku prowadząca.

Te słowa mogą nie przypaść do gustu córce Marty Kaczyńskiej - Ewie Dubienieckiej, która uwielbia jazdę konną i swego czasu regularnie publikowała treści poświęcone tematyce jeździeckiej na swoim blogu "Kamikaze" na Facebooku. Internauci śmieją się, że córce Kaczyńskiej może nie spodobać się stosunek prezenterki Polsatu do ukochanych koni.

- Codziennie jeżdżę Kamika. Przynajmniej raz dziennie skaczemy, Kami jak to on wczoraj skakał pięknie bez problemu cały parkur, a dziś niestety mieliśmy problemy. Drugi konik, którego jeżdżę codziennie to Argento. Strasznie z niego śmieszny konik, 6 lat, ale zajeżdżony dopiero od roku, bardzo lubi brykać, ale skacze cudownie. Jako trzeciego konia raz dostałam Normana, który mówiąc najprościej, ma nerwicę, ale udało mi się z nim dogadać i bardzo ładnie chodził.Jedyne co mogę powiedzieć to, że młode konie są bardzo nieprzewidywalne i szalone - mogliśmy przeczytać na blogu córki Kaczyńskiej na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy młoda blogerka zareaguje na słowa Dowbor?

Ewa Dubieniecka wielokrotnie zabierała głos w sprawie jeździectwa i zawsze stawała po stronie swoich "czworonogich przyjaciół". Wielu fanów młodej blogerki zastanawia się, czy córka Marty Kaczyńskiej zdecyduje się na ripostę w stronę Dowbor i powróci na swojego Facebooka, na którym już dawno nic nie publikowała.

Czy córka Marty Kaczyńskiej da wyraz swojemu niezadowoleniu? A może wróci na Facebooka, przyznać rację prezenterce, gdyż jak sama przyznawała "młode konie są bardzo nieprzewidywalne i szalone"? Internauci rozpisują się w spekulacjach.

ZOBACZ TAKŻE

  1. PRZERAŻAJĄCY wygląd Bogumiły Wander. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  2. Ile waży Dominika Gwit? Wszyscy kardiolodzy w Polsce złapią się za głowę
  3. Cyklon Bennet nad Polską! Są ranni, ogromne zniszczenia, tysiące osób bez prądu
  4. Dramatyczne wyznanie Rodowicz o emeryturze. Aż trudno uwierzyć
  5. "Słoma z butów, chamstwo!". Wściekli widzowie w furii atakują Polsat

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News