Smutek w domu Katarzyny Dowbor. Gwiazda jest ciężko chora

Smutek w domu Katarzyny Dowbor. Gwiazda jest ciężko chora Źródło: Instagram

Katarzyna Dowbor to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. W latach 1983-2013 pracowała dla TVP, jednak teraz współpracuje z Polsatem. Niewiele osób wie, że za uśmiechniętą twarzą prezenterki kryje się prawdziwy ból. Gwiazda jest ciężko chora.

Katarzyna Dowbor cierpi na ciężką chorobę. Od jakiegoś czasu regularnie wspomina o swoim cierpieniu - robi to w ramach swego rodzaju akcji społecznej, aby uświadamiać ludzi na temat tej ciężkiej dolegliwości. W ostatnim czasie jednak jej stan zdrowia uległ zdecydowanemu pogorszeniu. Prezenterka Telewizji Publicznej przeżywa naprawdę ciężkie chwile.

Na co choruje Katarzyna Dowbor? Dziennikarka szczerze przyznaje: "Nie widziałam sensu życia"

Katarzyna Dowbor wyznaje, że to problemy w życiu prywatnym i zawodowym przyczyniły się do pogłębienia dolegliwości chorobowych.

- Choroba zaatakowała w okresie wielkich, stresujących zmian w moim życiu, gdy zmuszono mnie do odejścia po wielu latach z telewizji publicznej i bałam się o przyszłość. Miałam problemy ze wstawaniem rano, bolały mnie wszystkie kości, mięśnie, pojawiały się momenty przejmującego smutku. Czułam się źle i nie widziałam sensu w życiu - podsumowuje z bólem Katarzyna Dowbor.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na swoje dolegliwości zwróciła uwagę dopiero wtedy, gdy oko zaczęło jej dosłownie wychodzić z oczodołu. Wtedy zdecydowała, że musi iść do lekarza. Zdiagnozowano u niej nadczynność tarczycy przechodzącą w niedoczynność - chorobę Gravesa-Basedowa. Dziennikarka musi leczyć się sterydami, co w znacznym stopniu utrudnia jej pracę. Kobieta twierdzi, że twarz po lekach sterydowych nie wygląda dobrze. Szczęśliwie ma wsparcie tysięcy widzów z całej Polski, którzy tęsknią za swoją ulubioną dziennikarką i regularnie dodają jej otuchy swoimi słowami.

  1. Do sieci trafiło intymne zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak z mężem. Fani są zachwyceni
  2. Hanna Lis zarobiła FORTUNĘ w TVP. Kwoty przyprawiają o zwrot głowy
  3. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!
  4. Ile zarabia doktor na uczelni? Te zarobki to śmiech przez łzy
  5. Legendarny kosmetyk przeceniony niemal o połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się

Następny artykuł