Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna

Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna Źródło: Instagram/Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor podczas jednego z wywiadów zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swojego życia prywatnego. Ostatnio celebrytka spisała testament. Gwiazda zabrała głos w tej kwestii i głośno wyznała bolesną prawdę.

Katarzyna Dowbor zdecydowała się ostatnio na spisanie testamentu. Zwykle robi się to w momencie, w którym naszemu życiu lub zdrowiu zagraża niebezpieczeństwo. Aktorka wyznała bolesną prawdę dotyczącą tej decyzji. Wyjaśniła, dlaczego postanowiła to zrobić. 

Katarzyna Dowbor wyznała prawdę 

Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Faktem" podzieliła się swoimi refleksjami na temat śmierci i starości. Celebrytka wytłumaczyła również, co skłoniło ją do tego, żeby spisać swój testament. Często takie rzeczy są tematem tabu w społeczeństwie, gwiazda twierdzi jednak, że to powinno się zmienić.

Wytknęła Polakom to, że boją się rozmawiać o sprawach formalnych, dotyczących śmierci. Prowadząca program "Nasz nowy dom", przyznała, że ma zupełnie inne podejście do tego typu kwestii. 

Testament Dowbor

Prawda okazuje się bolesna. Katarzyna Dowbor przyznała, że ma kochającą się rodzinę i nie martwi się, że po jej odejściu między jej bliskimi pojawią się jakieś kłótnie w związku z podziałem majątku. Woli jednak wcześniej dopilnować wszystkiego od strony prawnej, żeby później jej dzieci nie miały problemu. 

- My, Polacy, boimy się spisywania testamentu. Mamy jakąś obsesję, że ściągnie to na nas nieszczęście. Bzdury i zabobony! To niczego nie ściągnie, tylko załatwi sprawy - wyraziła swoje zdanie celebrytka.

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Jednocześnie podzieliła się rozsądną, ale dość smutną refleksją na temat ludzkiego życia i jego kruchości. Jak zapewnia, spisanie przez nią testamentu nie oznacza jednak, że jest śmiertelnie chora albo przewiduje to, że niedługo odejdzie z tego świata. 

- Spokojnie, ja mam zamiar pożyć jeszcze 40 lat. Po prostu chcę, żeby moje dzieci nie miały w przyszłości problemów. Jesteśmy młodzi, zdrowi, wydaje nam się, że będziemy żyć wiecznie, a wszystko się może zdarzyć. Są wypadki i inne okoliczności życiowe - stwierdziła na łamach "Faktu". 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
2. Pyrkosz miał 17-letnią żonę. Jej losy po jego śmierci są smutne

Uważa, że jej zachowanie wynika z tego, czego nauczyła się od ojca. Spisał on testament, dzięki czemu Katarzyna Dowbor i jej brat dokładnie wiedzieli, co się komu należy. Uniknęli w ten sposób niepotrzebnych awantur i zamieszania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz trywialną rzecz na prawku? Na kontroli SPORO zapłacisz
  2. Córka z zimną krwią zamordowała matkę. Miała ważny powód, nie wytrzymała
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: VIVA

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News