Dowbor była zdruzgotana. Na jaw wyszły właśnie dobijające fakty

Dowbor była zdruzgotana. Na jaw wyszły właśnie dobijające fakty Źródło: Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com /by Valtteri Arvonen

Katarzyna Dowbor, ani nikt inny z produkcji programu "Nasz nowy dom", nie mógł uwierzyć w zdarzenie, do którego doszło w zeszłym tygodniu. Teraz na jaw wyszły kolejne fakty. Ciężko pogodzić się z tym, co spowodowało, że rodzinne szczęście nagle zostało przerwane.

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą "Nasz nowy dom" pojawiła się w życiu pani Beaty, by sprawić, że na jej twarzy i jej dzieci, znowu zagości uśmiech. Niestety, uczestnicy popularnego programu telewizji Polsat, długo nie cieszyli się nowym domem. Zaledwie w zeszłym tygodniu informowaliśmy o dramacie, jaki musieli przeżyć.

Katarzyna Dowbor była zdruzgotana 

Dziennikarze programu "Interwencja" wybrali się na Podlasie, gdzie mieszka pani Beata. Katarzyna Dowbor razem z ekipą programu "Nasz nowy dom" pojawiła się u kobiety zaledwie dwa lata temu. Rodzina do 18 lipca mogła cieszyć się z pięknego i wyremontowanego domu, który tego dnia został podpalony. 

Od razu udało się ustalić, kto stał za podpaleniem. Sprawcą był 54-letni przyjaciel rodziny, który już po dwóch dniach został złapany przez funkcjonariuszy policji. Józef H. podczas przesłuchania przyznał się, że podłożył ogień. Przy okazji na jaw wyszło, że w przeszłości był karany. Na swoim koncie miał liczne podpalenia, groźby karalne, włamania i kradzieże. 

Pani Beata w rozmowie z dziennikarzami "Interwencji" wyznała, że doskonale wiedziała o jego przeszłości. Kobieta za wszelką cenę starała się pomóc 54-latkowi, szukając dla niego mieszkania komunalnego, czy zlecając proste do wykonania prace przy domu. Uczestniczka programu "Nasz nowy dom" domyśla się, dlaczego Józef H. podłożył ogień. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego Józef H. podłożył ogień? Prawda może szokować 

Zgodnie ze słowami pani Beaty, Józef H. mógł zdecydować się na podpalenie jej domu ze względu na zawiedzione uczucie.

- Chodził po mieście i opowiadał, że on to robił, bo szykował sobie tutaj miejsce. Chciał sobie ze mną życie ułożyć. Nie dawałam mu żadnych znaków, traktowałam go jako osobę potrzebującą pomocy. Moim zdaniem on chciał się zemścić, odegrać, że nie wyszło po jego myśli - przekazała dziennikarzom. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat

2. Rząd potwierdził. Usłyszeliśmy najgorszą wiadomość dla kilkuset tysięcy Polaków

3. Znika kolejny zakaz. Polacy długo czekali na tę decyzję

Katarzyna Dowbor dowiadując się, co zaszło na Podlasiu w domu uczestniczki programu "Nasz nowy dom" od razu zapowiedziała, że pomoże rodzinie, o czym wspominaliśmy wcześniej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, zmarł na oczach ukochanej żony
  3. Wstrząsająca wiadomość nagle obiegła media. Nie żyje uwielbiany gwiazdor
  4. Rząd właśnie przedłużył uciążliwy zakaz, wiadomo ile jeszcze potrwa. Bardzo złe informacje dla wielu Polaków
  5. Porażające sceny na pogrzebie Mariana Tomaszewskiego. Nikt nie mógł się spodziewać
  6. Ogromna wpadka księcia Williama. Nikt nie wiedział, prawda wyszła na jaw dopiero po latach
  7. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem
  8. Królikowski szaleje z dziewczyną na wystawnych kolacjach. Wszyscy zwrócili uwagę na piękny pierścionek, aktorka od razu odpowiedziała
  9. Przykra wiadomość dla milionów Polaków. Wszystko okazało się dopiero po zakończeniu kampanii

Źródło: Papilot

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News