Rodzinny koszmar, ich mama nie żyje. Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy

Rodzinny koszmar, ich mama nie żyje. Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy Źródło: Screenshot z youtube.com/OnetRano

Katarzyna Dowbor musiała zmierzyć się z rodzinnym dramatem. Ich mama odeszła z tego świata, a celebrytka ledwo mogła powstrzymać łzy słuchając tej przejmującej historii.

Katarzyna Dowbor to gwiazda Polsatu, której program porównywany jest w kontekście oglądalności nawet do samej Magdy Gessler i jej "Kuchennych rewolucji". W formacie prowadzonym przez Dowbor często dochodzi do zdarzeń, które budzą w widzach ogromne emocje. Do "Nasz nowy dom" zgłosiła się rodzina z woj. mazowieckiego, która żyła dotychczas w strasznych warunkach. Na szczęście na pomoc przyszła Dowbor, która postanowiła odmienić ich los - dając im jednocześnie szansę na rozpoczęcie nowego życia.

Katarzyna Dowbor odmieniła los rodziny, która pochowała matkę po przegranej walce z ciężką chorobą

"Nasz nowy dom" to produkcja Polsatu, która ma ogromną oglądalność. Program swoją popularność zawdzięcza głównie emocjom, które doświadczyć można zapoznając się ze wzruszającymi historiami poszczególnych rodzin biorących udział w nagraniach do odcinków "Nasz nowy dom".

Katarzyna Dowbor zawsze wybiera tylko najbardziej poszkodowane rodziny i to właśnie im stara się udzielać swojej pomocy. Tym razem wybór padł na mieszkańców Woli Starogrodzkiej. To właśnie tam z trójką dzieci mieszka mężczyzna, którego żona zmarła walcząc z ciężką chorobą. Przed śmiercią bardzo długo cierpiała, na co patrzeć musiały jej dzieci. Michał, Kacper i Weronika zostali z tatą, który stara się im stworzyć dom i jednocześnie zastąpić im matkę, jednak nie jest to łatwe zadanie. Na drodze stoją im między innymi problemy finansowe - mieszkanie Zbigniewa jest w strasznym stanie i nie ma pieniędzy, aby je wyremontować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina otrzymała nowy, piękny dom

Na szczęście sytuacja rodziny z woj. mazowieckiego nie była obojętna prowadzącej, która razem z ekipą natychmiast wyruszyła na pomoc. Słuchając niesamowicie przykrej historii tej rodziny, która została pozbawiona ukochanej matki i żony, Katarzyna Dowbor ledwie dała radę powstrzymać łzy. 

Ostatecznie wymieniono między innymi rozpadający się dach zrobiony z rakotwórczego eternitu. Ekipa położyła w domu także nową podłogę i wzmocniła ściany budynku, a w środku pojawiły się także nowe meble. Teraz dzieci mają odpowiednie warunki, aby móc spokojnie rozwijać się i cieszyć życiem w godnych warunkach. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Cała prawda o mężu Beaty Szydło. To, co robi nie mieści się w głowie. Będziecie w szoku, kiedy się dowiecie!
  2. Miała 27 lat, była u szczytu kariery. Śmierć odebrała jej WSZYSTKO. Do dziś opłakują ją MILIONY Polaków
  3. Turystki chciały zrobić zwykłe selfie. Uwieczniły na zdjęciu coś, co pomogło schwytać przestępczynię
  4. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  5. Druzgocąca informacja TVP. Nie żyje słynny polski dziennikarz, został zabity w swoim domu
  6. Mama była przerażona mieszkaniem syna. Gdy weszła do środka ścięło ją z nóg

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News