Wdowa pochwała 4 dzieci, została jej tylko ciężko chora córka. Poprosiła Katarzynę Dowbor o pomoc, rezultat wycisnął z niej łzy

Wdowa pochwała 4 dzieci, została jej tylko ciężko chora córka. Poprosiła Katarzynę Dowbor o pomoc, rezultat wycisnął z niej łzy Źródło: YouTube Wideoportal

Katarzyna Dowbor usłyszała kolejne wołanie o pomoc. Wdowa, która pochowała czwórkę dzieci, została sama z ciężko chorą córką. Kobieta mieszkała w domu, którego stan zagrażał jej życiu. To była bardzo trudna decyzja.

Katarzyna Dowbor wielokrotnie już pomagała potrzebującym. W trakcie realizacji programu "Nasz nowy dom", gwiazda odwiedziła już wiele rodzin, które znalazły się w bardzo trudnej sytuacji. Dziennikarka wiele razy odmieniała ich losy. Tym razem jednak stanęła przed bardzo wymagającym zadaniem.

Jak informuje portal Fakt, Katarzyna Dowbor usłyszała niedawno rozpaczliwe wołanie o pomoc. Chociaż kobieta ma duże doświadczenie w niesieniu pomocy potrzebującym, ten przypadek mógł załamać nawet ją. Mieszkająca na podlaskiej wsi pani Danuta okazała się osobą wyjątkowo doświadczona przez życie. Niedawno pochowała swojego męża, a w czasie gdy byli małżeństwem, stracili czworo dzieci. To jednak nie koniec dramatu.

Katarzyna Dowbor usłyszała prawdopodobnie jedną z najsmutniejszych historii

Mieszkająca w podlaskich Kuziach, Pani Danuta stwierdziła, że Katarzyna Dowbor jest jej ostatnią deską ratunku. Kobieta jest wdową, która pochowała także czworo dzieci. Została ze swoją jedyną, 27-letnią córką, Weronika. Niestety dziewczyna zmaga się ciężką niepełnosprawnością spowodowaną porażeniem mózgowym. Matka stara się pomagać swojej córce, jednak stan domu, w którym żyją, jest opłakany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła na miejscu. Prawdopodobnie był to jeden z najgorzej przystosowanych domów, jakie widziała w życiu. Jak podają reporterzy portalu Fakt, dom nie nadawał się do życia ani funkcjonowania dla niepełnosprawnej osoby. Ekipa "Naszego nowego domu" była zdziwiona tym, jak do tej pory matce udało się tam mieszkać z chorą córką.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejna śmierć z powodu koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne informacje

2. Biedronka wprowadza żele antybakteryjne. Znamy ich cenę, jest ogromnym zaskoczeniem

Katarzyna Dowbor zwróciła uwagę przede wszystkim na ogrzewanie, które zapewniał jedynie mały dymiący piecyk znajdujący się w kuchni. Pani Danuta spała w jednym pokoju ze swoją córką. To samo pomieszczenie pełniło funkcję kuchni oraz kotłowni. Dużym problemem była również łazienka, która stanowiła niebezpieczeństwo dla niepełnosprawnej Weroniki. Przerażona Katarzyna Dowbor postanowiła pomóc potrzebującej rodzinie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Nauczycielka upokorzyła ucznia na oczach całej szkoły. Wtedy wypowiedział słowa, które matka zapamięta do końca życia
  4. Nie żyje legendarny muzyk. Znaleziono go martwego we własnym domu
  5. Rogaliki naszych babć, zabiorą Cię prosto do dzieciństwa. Do przygotowania wystarczą tylko 4 składniki, na pewno masz je pod ręką
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News