Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki

Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki Źródło: pikio

Katarzyna Dowbor od wielu lat cieszy się z posiadania wnuków. Rodzina dba, aby miały one jak najlepsze dzieciństwo. Teraz Maciej Dowbor zdecydował się opowiedzieć jak wygląda jego ojcostwo i relacja z dziećmi.

Katarzyna Dowbor to matka dobrze znanego prezentera telewizyjnego Macieja Dowbora. Nie raz wypowiadała się na temat swoich dzieci i wnuków. Jest dumna ze swojej rodziny. Dowbor, prowadzący program "Twoja twarz brzmi znajomo", opowiada o tym, jak godzi życie zawodowe z ojcostwem. Jest on bowiem tatą 10-letniej Janiny oraz 1,5-rocznej Heleny.

Maciej Dowbor ma bardzo napięty grafik

Syn Katarzyny Dowbor jest osobą niezwykle zapracowaną. Nie dość, że prowadzi program telewizyjny i poranną audycję dla stacji RMF FM, to również prowadzi własną firmę producencką, a w weekendy branżowe imprezy. Te prace pochłaniają mu mnóstwo czasu. Dodatkowo znany jest ze swojej nienagannej kondycji. Maciej Dowbor regularnie trenuje, bierze udział w maratonach biegowych oraz rowerowych -  na swoim koncie ma już wiele osiągnięć sportowych. Syn Katarzyny Dowbor nie ma zatem dużo wolnego czasu, który może poświęcić rodzinie. Maciej Dowbor opowiada o trudach pogodzenia wszystkich tych obowiązków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dzieci uczą nas nie tylko odpowiedzialności za rodzinę, ale też świadomości, że nie jesteśmy już sami dla siebie na tym świecie. Wiem, że muszę zrobić wszystko, żeby moje córki miały fajne dzieciństwo i mogły cieszyć się pełną rodziną jak najdłużej - zdradza prezenter.

Katarzyna Dowbor może być dumna z syna

Syn znanej prezenterki stara się być jak najlepszym ojcem dla swoich dzieci. Jego działania zawodowe spowodowane są chęcią zapewnienia im jak najlepszego bytu.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Zwłoki przed siedzibą Polsatu! Nie żyje młoda kobieta

- Robię wszystko, żeby nie straciły takiej szansy, na przykład przez zniknięcie któregoś z rodziców. Praca jest bardzo elastyczna, a rodzina jest wartością niepodważalną. Im człowiek jest starszy, tym bardziej zdaje sobie z tego sprawę. Zwłaszcza kiedy ma dwie fantastyczne córki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Edyta Górniak tuż przed finałem Eurowizji Junior wysłała do Viki Gabor jednoznaczną wiadomość. Gwiazda postawiła sprawę jasno
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News