Ogromny dramat, morze łez, totalna rudera. Katarzyna Dowbor musiała natychmiast zareagować

Ogromny dramat, morze łez, totalna rudera. Katarzyna Dowbor musiała natychmiast zareagować Źródło: youtube/WLC.PL Lepsza Strona Włocławka

Katarzyna Dowbor nie była w stanie siedzieć bezczynnie, widząc taki koszmar. Obraz, jak z najgorszego horroru wzruszył ją do łez, dlatego postanowiła natychmiast interweniować.

Katarzyna Dowbor od kilku dobrych lat przemierza Polskę ze swoim własnym programem i oczywiście niezawodną ekipą remontową, by nieść pomoc bohaterom. Gdy stacja wyemitowała pierwszy odcinek, przed telewizorami zasiadły miliony widzów, nie mogących wyjść z podziwu, że w zaledwie 5 dni udało im się zamienić koszmarną ruderę w ciepły i bezpieczny dom. Obok domu z tego odcinka prezenterka również nie mogła przejść obojętnie. 

Morze łez i totalna rudera. Katarzyna Dowbor musiała natychmiast zareagować 

Już 4 marca na antenie Polsatu pojawi się zupełnie nowy sezon uwielbianego przez widzów "Nasz nowy dom". Na twórców programu czekają zupełnie nowe historie i zupełnie nowe wyzwania, a po obejrzeniu krótkiego zwiastuna, trudno nie zauważyć, że będzie się działo - domy, które omal się nie zawaliły, straty najbliższych osób i niewyobrażalne dramaty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Katarzyna Dowbor jak zawsze była niezwykle poruszona losami rodzin, które postanowiły zgłosić się po pomoc. Gospodyni programu nie zawiedzie swoich bohaterów i wraz z ekipą remontową zburzy ściany, by postawić nowe. Choć nie zabraknie łez smutku, pojawią się również łzy szczęścia, których może być nawet o wiele więcej. Widzowie nie mogą tego przegapić, czeka na nich bowiem wiele emocjonujących - przykrych, ale i radosnych - momentów.

Dzisiaj grzeje: 1. Złe wiadomości dot. emerytur. Prezydent wycofał się na ostatniej prostej

2. Nie żyje gwiazdor „Klanu” i mąż znanej aktorki. Pogrążona w żałobie żona poinformowała o śmierci

Dla największych sympatyków telewizja Polsat ma naprawdę dobrą wiadomość, gdyż i tym razem odcinki będą pojawiać się dwa razy w tygodniu. Widzowie w każdą środę i każdy czwartek o godzinie 20:05 będą mogli podziwiać wytrwałość pracowników i odmieniony los wielu rodzin. Tak dużej dawki emocji jeszcze nie było. Warto oczywiście wspomnieć, że jest to już 14. sezon i z całą pewnością jeszcze nie ostatni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Została skierowana do psychiatry. Sama dowiedziała się, jak można wyleczyć jej nowotwór
  2. Kamil Stoch został zapytany, kiedy zakończy karierę. Zadziwiająca odpowiedź polskiego skoczka
  3. Ogromny dramat, morze łez, totalna rudera. Katarzyna Dowbor musiała natychmiast zareagować
  4. Beagle podbiegł do łóżeczka małego dziecka. Chwilę potem stało się niepojęte, mama musiała od razu zareagować
  5. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

Źródło: polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News