Katarzyna Dowbor wystosowała apel
youtube.com Kocham Polskę
Irmina Jach - 26 Maja 2020

Katarzyna Dowbor wystosowała pilny apel do wszystkich Polaków. Chodzi o zdrowie

Katarzyna Dowbor, prezenterka prowadząca program "Nasz nowy dom", zmaga się w ostatnio z poważnym problemem. Żeby uchronić innych przed jego konsekwencjami, postanowiła wystosować ważny apel do wszystkich Polaków. Zapoznanie się z nim jest lekturą obowiązkową. Niewiedza może mieć tragiczne konsekwencje dla zdrowia.

Katarzyna Dowbor, prowadząca "Nasz nowy dom", w życiu prywatnym zmaga się z przewlekłymi problemami zdrowotnymi. Poważne problemy z tarczycą odbijają się na jej życiu codziennym - na co dzień pozostaje pod opieką wyspecjalizowanego personelu medycznego i regularnie wykonuje niezbędne badania. Nic dziwnego, że kwestia zdrowia jest dla niej priorytetowa. Prezenterka troszczy się nie tylko o własną kondycję fizyczną, ale także o swoich fanów.

Maryla Rodowicz pochwaliła się nowym zakupemNiedawno Rodowicz lamentowała, że nie ma za co żyć, a już wydaje fortunę na luksusy. Zdjęcia mówią same za siebieCzytaj dalej

Katarzyna Dowbor apeluje do Polaków

W poniedziałek Katarzyna Dowbor wystosowała ważny apel do swoich obserwatorów na Instagramie. Wstawione przez nią zdjęcie ma czerwone alarmujące tło przyciągające uwagę. Temat jest bowiem niezwykle istotny. Okazało się, że firma zajmująca się produkcją paramedykamentów bezprawnie wykorzystała wizerunek prezenterki do promowania swoich produktów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Michał WiśniewskiZostawiła Wiśniewskiego dla kobiety. Dzisiaj ciężko ją poznać, szaleje z wyglądem jak jej były mążCzytaj dalej

- Uwaga! Nie dajcie się nabrać! Oszustwo! W internecie pojawiły się reklamy produktu Germitox na pozbycie się pasożytów z organizmu. W tych reklamach bezprawnie wykorzystano mój wizerunek i nazwisko - czytamy w wiadomości napisanej przez Katarzynę Dowbor.

Pomiędzy stronami nigdy nie zaistniała żadna umowa. Nazwisko Dowbor zostało użyte bez jej zgody. Prezenterka zapowiedziała, że z nieuczciwym producentem spotka się na drodze postępowania sądowego. Sprawa bezprawnego wykorzystania wizerunku jest bardzo poważna, szczególnie, że chodzi o zdrowie setek ludzi.

Dzisiaj grzeje:

1. Kancelaria Prezydenta przekazała smutne wiadomości. Nie żyje Krystyna Barchańska

2. Jarosław Kret przekazał radosną nowinę. Jego życie nieprawdopodobnie się zmieniło

- Nigdy nie reklamowałam żadnego produktu na pasożyty i nie udzieliłam żadnego wywiadu na ten temat! Przestrzegam was przed kupowaniem preparatów niewiadomego pochodzenia. Mogą być niebezpieczne dla waszego zdrowia - dodała prezenterka.

Katarzyna Dowbor stała się ofiarą wyjątkowo groźnej manipulacji. Odbiorcy reklamy, skuszeni znanym nazwiskiem, mogli wykazywać większą chęć kupna preparatu. Prezenterka, apelując publicznie do wszystkich Polaków, przezornie odcięła się od nieprzewidzianych konsekwencji stosowania paramedykamentu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus wykryty w przedszkolu. 15 osób wraz z rodzinami poddane kwarantannie
  2. Już dziś wraca piłka nożna w Polsce. Gdzie obejrzeć pierwszy mecz? [TRANSMISJA W TV]
  3. Polak zamienił życie rodziców w piekło. Przemoc osiągnęła apogeum, gdy ruszył w kierunku ojca
  4. Jest decyzja ws. nielegalnej pielgrzymki na Jasną Górę. Uczestnicy nie mogli przewidzieć konsekwencji
  5. Bulwersujące praktyki sieci aptek w Polsce. Właśnie wyszło na jaw, jak chciały zarobić na pandemii
  6. Pod żadnym pozorem przenigdy nie myj truskawek przed schowaniem do lodówki. Polacy masowo popełniają ogromny błąd

Ślub panna młodaOkreślili jego żonę w bardzo niemiły sposób. Zdjęcia mówią same za siebie, padło wiele gorzkich określeńCzytaj dalej

Źródło: Interia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News