Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Wypaliła prawdę o tragedii uczestników, nie mieści się w głowie

Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Wypaliła prawdę o tragedii uczestników, nie mieści się w głowie Źródło: instagram.com katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor nie była w stanie dłużej milczeć. W dosadny sposób odniosła się do tragedii, jaka spadła na uczestników "Nasz nowy dom". Aż ciężko w to uwierzyć.

Katarzyna Dowbor od lat przemierza Polskę, niosąc pomoc tym, których nie stać na wyremontowanie domu. Razem ze swoją ekipą robi wszystko, by zapewnić im bezpieczne warunki do życia. Rodzin, którym pomogła, jest już naprawdę wiele, ale o jednej z nich Polacy znów gorąco dyskutują, a wszystko za sprawą potwornych zdarzeń. Gospodyni programu nie mogła pozostać obojętna, zabrała głos. 

Katarzyna Dowbor o tragedii uczestników 

Kilka dni temu media obiegła wstrząsająca wiadomość - samotna matka dwóch synów straciła dom, który wyremontowała jej ekipa Polsatu. rzecznik prasowy KWP w Białymstoku przekazał dla Faktu, że sąsiad kobiety z nieznanych dotychczas przyczyn podpalił budynek, z którego nic nie zostało. Na szczęście rodziny nie było wówczas w środku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Zatrzymany mężczyzna zostanie doprowadzony do sądu w piątek. Do tej pory usłyszał zarzut podpalenia domu w Antoninie. We wtorek przyznał się do winy. Na tę chwilę mogę tylko dodać, że poszkodowana go znała, ale na informowanie o motywach i okolicznościach podpalenia jest jeszcze za wcześnie - relacjonował w rozmowie z "Faktem". 

Krótko po tragedii głos zabrała również Katarzyna Dowbor, która za pośrednictwem Instagrama ostro skomentowała niewyobrażalny dramat. 

- Nie mogę w to uwierzyć! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema, straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu Nasz Nowy Dom. Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? - pisała wzburzona Dowbor. 

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał

2. Rząd cofnął znienawidzoną przez Polaków restrykcję. Znika już od dziś

3. Objawy niedoboru witaminy D. Ma je nawet 90 procent Polaków

Gospodyni programu zadeklarowała również, że po raz kolejny stacja Polsat zamierza pomóc rodzinie. Zdradziła, że trwają już szczegółowe ustalenia. 

- Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni - dodała.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nie mogę w to uwierzyć!!! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu Nasz Nowy Dom. Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? Jakie to jednak szczęście, że rodziny nie było wtedy w domu. Niestety zginął kot, pupil rodziny i ulubieniec chłopców. Jakże żal mi tych fajnych dzieciaków, które tak marzyły o nowym domu i ich mamy bardzo dzielnej i pracowitej kobiety. Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni!!! ❤️ . . #tragedia #dramat #smutek #nasznowydom #dom #rodzina @nasznowydom @polsatofficial fot. Polsat News

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Robert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką. Eksperci nie mają wątpliwości
  3. Uwaga, już się zaczęło. Rusza rejestracja o bony turystyczne
  4. Pilne ostrzeżenie. Są niezwykle trujące
  5. Wyjątkowo przykre wiadomości, choroba okazała się silniejsza. Niestety, nie żyje Piotr Baron
  6. Zdumiewające, gdzie pracuje wyglądający jak Adonis brat Michała Szpaka. Mamy zdjęcie
  7. Usterkę zawieszenia naprawił w absolutnie niespotykany sposób. Inspektorzy aż musieli zrobić zdjęcie
  8. Gorący romans Gessler ze słynnym polskim aktorem szybko dobiegł końca. Dziś ma do niego 1 ogromny zarzut
  9. Dziś zapadła decyzja. Od soboty czeka Polaków przełomowa zmiana, kolejne luzowanie obostrzeń

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News