Katarzyna Dowbor przerywa milczenie ws. tragedii. Jest załamana, padły mocne słowa

Katarzyna Dowbor przerywa milczenie ws. tragedii. Jest załamana, padły mocne słowa Źródło: youtube.com Kocham Polskę

Katarzyna Dowbor przerwała milczenie na temat tragedii, do której doszło przed kilkoma dniami. Doniesienia medialne dotyczące bohaterki programu "Nasz nowy dom" były naprawdę szokujące. Prowadząca nie mogła pozostać obojętna na cierpienie rodziny. Wyznała, że jest załamana. Padły bardzo mocne słowa.

Jak informowaliśmy wczoraj, jedna z bohaterek programu "Nasz nowy dom" padła ostatnio ofiarą strasznego czynu. Dom, który wyremontowała ekipa Polsatu, został doszczętnie zniszczony. Ogień został podłożony przez człowieka, który pomagał rodzinie w codziennych pracach. Mama i dwoje dzieci, którzy mieszkali w budynku, zostali w tej sytuacji bez dachu nad głową. Sytuacja jest naprawdę poważna. Katarzyna Dowbor nie mogła zostać obojętna, postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Padły słowa, które zapamiętają wszyscy.

Katarzyna Dowbor jest załamana losem uczestniczki "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor jest przerażona tym, co spotkało panią Beatę z Antonina w województwie podlaskim, która samotnie wychowuje dwóch synów. Według prowadzącej uczestniczka "Nasz nowy dom" jest wspaniałą, wielkoduszną kobietą. Kobieta przed laty rozwiodła się z mężem, który zaniedbywał rodzinę. Mężczyzna nie płacił rachunków, nie spłacał rat zaciągniętego kredytu i bywał agresywny wobec żony i dzieci. Nie stronił także od alkoholu, przez co w domu regularnie wybuchały awantury. Kobieta zdecydowała, że jej synowie, Nikodem i Kacper, nie mogą wychowywać się w takich warunkach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dom, w którym mieszkała rodzina, wymagał generalnego remontu. Katarzyna Dowbor bez wahania zdecydowała się im pomóc. Po interwencji ekipy TVP mama i dzieci w końcu mogli cieszyć się wspaniałymi warunkami do życia. Niestety, ich szczęście zostało przerwane 18 lipca, kiedy ich dom stanął w płomieniach. Do winy przyznał się sąsiad, który niezwłocznie trafił w ręce policji. Okazuje się, że ekipa programu "Nasz nowy dom" nie zostawi rodzinie samej z konsekwencjami tragedii. Katarzyna Dowbor wyznała, że czekają na decyzję pani Beaty co do formy pomocy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski przypadkiem wygadał się, ile naprawdę w Polsce jest chorych. Liczba radykalnie różni się od oficjalnej

2. Przyłapali Dudę w jego prywatnym domu w dziwnej pozie. Upubliczniono zdjęcia, co tam się wydarzyło?

3. Koronawirus na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy. Sanepid zwraca się do uczestników z pilnym apelem

Prowadząca "Nasz nowy dom" wspomina, że pokrzywdzona kobieta bardzo dbała o wyremontowany dom i stale dokładała starań, by budynek wyglądał jeszcze lepiej. Katarzyna Dowbor zdobyła się na mocne słowa - wyznała, że ma nadzieję, że podpalacz zostanie surowo ukarany, szczególnie, że w płomieniach zginął ukochany kot pani Beaty. Ekipa programu jest gotowa do natychmiastowego ruszenia na pomoc. Wystarczy, że samotna mama zdecyduje, czy chciałaby, aby budynek w Antoninie został wyremontowany. Katarzyna Dowbor nie wyklucza zapewnienia rodzinie siedziby w innym miejscu w Polsce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Justyna Żyła znów zaatakowała byłego męża przed tysiącami Polaków. Zdjęcie mówi wszystko (FOTO)
  3. Nieoficjalnie: Będzie zamrożenie na cały 2021 rok. Dotyczyć będzie co piątego Polaka i Polkę
  4. Cierpiał w ciszy, z dala od mediów. Słynny aktor trafił do szpitala, smutne doniesienia
  5. Smutne doniesienia z Polski. Są ranni, w tym większość dzieci
  6. Niezapomniany Rene z „Allo, Allo” skrywał tajemnicę. Ujawnił ją dopiero tuż przed śmiercią
  7. Aż się zdziwisz na zakupach, okazja w Biedronce. Akcja mówi o 2 za darmo, ale możesz wziąć nawet 6
  8. Kołobrzeskie ogórki kiszone lepsze od tradycyjnych? Sekretem jest jeden tajemniczy składnik
  9. Katarzyna Dowbor jest zdruzgotana, przerwała milczenie. Nie zamierza zostawić rodziny w potrzebie

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News