Dowbor nie mogła nic zrobić, wielki dramat rodzinny. Dotarły do nas najsmutniejsze szczegóły

Dowbor nie mogła nic zrobić, wielki dramat rodzinny. Dotarły do nas najsmutniejsze szczegóły

Katarzyna Dowbor pojawiła się z ekipą "Nasz nowy dom" w mieszkaniu pani Beaty, by pomóc jej w rozpoczęciu nowego życia. Niestety, rodzina, która pojawiła się w programie stacji Polsat, mierzy się obecnie z wielką tragedią. Napłynęły do nas najnowsze fakty dotyczące podpalenia domu.

Katarzyna Dowbor już wczoraj na swoim Instagramie na bieżąco skomentowała doniesienia o podpaleniu domu pani Beaty, która samotnie wychowuje dwójkę synów. "Nie mogę w to uwierzyć!!! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu Nasz Nowy Dom" pisała, nie mogąc uwierzyć w to, co się stało Katarzyna Dowbor. 

Katarzyna Dowbor nie może uwierzyć w to, co spotkało uczestników programu "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor opisując sytuację w mediach społecznościowych, podkreślała, że nie rozumie, jak ktokolwiek mógłby skrzywdzić tak ciepłą rodzinę. Co więcej, podczas podpalenia mama i synowie stracili swojego przyjaciela, małego kota. "Jakże żal mi tych fajnych dzieciaków, które tak marzyły o nowym domu i ich mamy bardzo dzielnej i pracowitej kobiety. Nie zostawimy ich w potrzebie" dodała. 

Przypomnijmy, wczoraj w mediach pojawiła się wiadomość, że w miniony weekend spłonął dom, który Katarzyna Dowbor remontowała wraz z ekipą programu "Nasz nowy dom". Podczas pożaru dom został całkowicie zniszczony, wiadomo już, że sprawcą podpalenia był bliski przyjaciel rodziny. 

– Gdy odebrałam telefon, że mój dom płonie, w pierwszej chwili pomyślałam, że to żart – zdradziła w rozmowie z  „Super Expressem” Beata Zacharewicz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nowe fakty w sprawie podpalenia domu 

Józef H., który podłożył ogień pod dom pani Beaty, był przyjacielem rodziny. Mężczyzna od dawna pomagał samotnej kobiecie. 

- Lubił tu spędzać czas. On robił swoje, a ja swoje. Porąbał drewno, to dałam mu obiad. I tak sobie wzajemnie pomagaliśmy. Podobno rozpowiadał w okolicy, że będzie ze mną do końca życia, ale o tym dowiedziałam się dopiero później - przekazała pani Beata. 

Na szczęście podczas pożaru w domu nie było domowników. Dzień wcześniej synowie wyjechali na wakacje do dziadków, a pani Beata w tym czasie pracowała przy obsłudze wesela, dorabiając do pensji. Podejrzany o podpalenie Józef H. przyznał się do winy. Jak dowiedzieli się dziennikarze "Super Expressu" już wcześniej dopuszczał się podpaleń. 

Dzisiaj grzeje: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo

2. Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc

3. Pierwsze objawy zawału serca. Nie wolno ich lekceważyć

Jak zapowiedziała Katarzyna Dowbor, wszyscy starają się pomóc rodzinie, która straciła dom w pożarze. Każdy, kto chciałby wpłacić darowiznę, może to zrobić na numer konta: 32 8749 0006 0000 7719 2000 0130 z dopiskiem „Dla Beaty”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Nie mogę w to uwierzyć!!! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu Nasz Nowy Dom. Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? Jakie to jednak szczęście, że rodziny nie było wtedy w domu. Niestety zginął kot, pupil rodziny i ulubieniec chłopców. Jakże żal mi tych fajnych dzieciaków, które tak marzyły o nowym domu i ich mamy bardzo dzielnej i pracowitej kobiety. Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni!!! ❤️ . . #tragedia #dramat #smutek #nasznowydom #dom #rodzina @nasznowydom @polsatofficial fot. Polsat News

Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  3. Ależ afera, przerwano milczenie ws. nieślubnego dziecka księcia Karola. Media weszły w posiadanie niebywałych dowodów
  4. Polski polityk oskarżony o straszną zbrodnię. Media dotarły do niewyobrażalnych ustaleń
  5. Zła wiadomość, wielu Polaków może dużo stracić. Mało kto wiedział
  6. Nie ma odwrotu, Aleksander Kwaśniewski podjął niespodziewaną decyzję. Wielu nie dowierza
  7. Polak stworzył niezniszczalny materiał. Teraz może go wykorzystać wojsko
  8. Joanna Krupa przypadkiem pokazała kuchnię. Jest ogromne zaskoczenie, spodziewaliśmy się czegoś innego
  9. Dramat bohaterki „Nasz nowy dom”, straciła wszystko. Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News