Katarzyna Dowbor pokazała 21-letnią córkę. Wyglądają jak 2 krople wody

Katarzyna Dowbor pokazała 21-letnią córkę. Wyglądają jak 2 krople wody Źródło: instagram.com katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcia, które wywołały spory odzew wśród internautów. Powodem było pokazanie swojej 21-letniej córki. Wiele osób nie mogło uwierzyć, że wyglądają identycznie, w końcu przekonali się na własne oczy. Panie zebrały morze komplementów.

Katarzyna Dowbor rzadko pokazuje się ze swoją córką, Marią. Dziewczyna nie jest zbyt znana w polskim show-biznesie. Wiemy, czym się zajmuje.

Kim jest Maria Dowbor-Baczyńska? Córka Katarzyny Dowbor ma już 21 lat

O synu Katarzyny Dowbor, Macieju, rozpisują się wszelkie media. Wraz z żoną, Joanną Koroniewską, są powszechnie znani - przeciwieństwem Macieja Dowbora jest jego siostra, Maria. Niektórzy mogli być przekonani, że dziennikarka ma tylko jedno dziecko - syna z pierwszego małżeństwa z Piotrem Dowborem. Wiadomo, że Maria Dowbor-Baczyńska to owoc związku z Jerzym Baczyńskim, który pracował m.in. jako redaktor naczelny "Polityki".

Chociaż Maria niejednokrotnie towarzyszyła mamie podczas branżowych eventów, to nie jest jej świat. Postanowiła układać sobie życie w Wielkiej Brytanii. To właśnie tam mieszka oraz uczy się na jednym z najlepszych uniwersytetów w Europie. Mama może być dumna - Maria to wzorowa studentka dwóch kierunków: psychologii oraz filozofii.

Katarzyna Dowbor według fanów wygląda jak siostra swojej córki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor 13 maja opublikowała dwie fotografie, które podpisała: "Dziś szczególny dzień. Moja córka Marysia kończy 21 lat! Ale wyrosła! Kocham Cię!". Jedno ze zdjęć pochodzi z sesji zdjęciowej do "Gali", a drugie zrobiono w zaciszu domowego ogródka. Chociaż córka nie odziedziczyła płomiennego koloru włosów po mamie, to dziennikarka nie wyprze się podobieństwa. Internauci zgodnie twierdzą, że wyglądają jak siostry, a czas działa na korzyść Katarzyny Dowbor.

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromna pomyłka, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło. Faktyczna liczba zakażonych uległa nagłej zmianie
2. Znaki zodiaku kobiet, którym nie oprze się żaden mężczyzna. Są piękne i czarujące

- Gratulacje dla córeczki i mamusi - skomentowała Magdalena Steczkowska

- A ja pamiętam jak ją Pani urodziła, a skończyłam wczoraj 42 lata i myślę, że fajnie byłoby mieć córkę, po dwóch synach. Dużo zdrówka dla Was, a dla Marysi spełnienia marzeń, 100 lat. 21 lat minęło jak jeden dzień, a Pani ciągle wygląda super - skomentowała fanka dziennikarki, której marzy się późne macierzyństwo.

- Gratulacje dla Pani i życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności dla Córci. Wyglądacie Panie jak siostry, pozdrawiam - takich komentarzy wcale nie brakowało.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najstraszniejsze choroby skóry. W niektóre z nich aż ciężko uwierzyć
  2. Jakub Błaszczykowski opowiedział o swojej religii. Jego poglądy są bardzo wyraziste. Jakiego jest wyznania?
  3. Tuż po tragicznej śmierci córki Eleni zrobiła jedną rzecz. Ogromnie smutne, wiele matek nie byłoby w stanie iść w jej ślady
  4. Magda Gessler zdradziła sekret idealnych lodów. Smak jest po prostu powalający
  5. Śmierć przyszła niespodziewanie. Bardzo smutna wiadomość od Moniki Zamachowskiej, wyciekło zdjęcie z pogrzebu Łapińskiego
  6. 1 łyżeczka miodu przed snem pomaga nawet w zaawansowanych przypadkach. 6 powodów, by zjeść miód przed pójściem spać

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News