Ogromna tragedia w rodzinie Katarzyny Dowbor, tuż przed świętami została całkiem sama. "Zostały zwierzęta"

Ogromna tragedia w rodzinie Katarzyny Dowbor, tuż przed świętami została całkiem sama. "Zostały zwierzęta" Źródło: youtube/Business & Prestige/

Katarzyna Dowbor, choć stara się tego nie pokazywać, przechodzi naprawdę trudny czas. Niedługo święta, a tymczasem dziennikarka została zupełnie sama. Jak podkreśliła, ma tylko zwierzęta.

Katarzyna Dowbor od kilku lat działa na antenie jednej z większych stacji telewizyjnych w Polsce, gdzie spełnia się jako prowadząca swojego własnego programu. Dziennikarka niesie pomoc rodzinom, które zostały pokrzywdzone przez los i stara się zrobić wszystko, by odmienić ich życie na lepsze, a pierwszym i najważniejszym krokiem w tę stronę ma być stworzenie im nowego, bezpiecznego i ciepłego domu.

Dowbor dba o uczestników, za każdym razem podkreślając, że wsparcie najbliższych jest najważniejsze. Tymczasem to właśnie ona została teraz całkiem sama i choć najbardziej na świecie potrzebowałaby ludzkiej bliskości, zostały jej jedynie zwierzęta. 

Rodzinny koszmar wielkiej gwiazdy. Niedługo przed świętami Katarzyna Dowbor została zupełnie sama 

Gospodyni programu "Nasz nowy dom" i wielka gwiazda Polsatu, co jakiś czas dostarcza mediom nowinki ze swojego życia osobistego, zdradzając, jakie zmiany w nim zachodzą. Dziennikarka stara się mówić tylko o tych dobrych stronach, jednak zdarza się, że w kilku słowach wspomni o poważnych problemach, z którymi się zmaga. 

Jak donosi portal Pomponik, Katarzyna Dowbor zmierzyła się właśnie z okropną tragedią rodzinną, która najbardziej dotknęła jej mamę. Pani Krystyna, w czasie spaceru z psem, uległa wypadkowi, wpadając do niezabezpieczonej dziury na ulicy. Choć upadek w pierwszej chwili nie wydawał się groźny, kobieta złamała obojczyk, a uraz jest na tyle poważny, że teraz czeka ją długa rehabilitacja. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W powrocie do pełni sił ma jej pomóc pobyt w sanatorium, co oznacza, że Katarzyna Dowbor została teraz zupełnie sama. W wielkim domu czekają na nią tylko zwierzęta, które przecież nie zastąpią jej rozmowy z bliską osobą. 

- Mama straciła dawną sprawność (...) Dzisiaj jest już w sanatorium, gdzie odzyskuje siły. (...) Marysia studiuje w Londynie. Zostały zwierzęta i pani Jola, która mi pomaga - wyznała z wielkim bólem. 

Tymczasem bliska osoba z jej otoczenia przyznaje, że choć gwiazda nie mówi o tym głośno, brakuje jej w domu towarzystwa. 

- Kasia nie mówi tego głośno, ale miło byłoby jej po prostu wracać po pracy do domu, w którym ktoś jest - tłumaczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda wyśmiewana przez całe Stany Zjednoczone. Internet nigdy jej tego nie wybaczy
2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Katarzyna Dowbor bardzo chce, by po Bożym Narodzeniu, gdy jej mama opuści sanatorium, przeprowadziła się do niej. Choć pani Krystynie nie do końca się ten pomysł podoba, dziennikarka robi wszystko, by jakoś ją do tego przekonać. Zaczęła od wybudowania altanki w jej ukochanym ogrodzie, by na wiosnę mogła w nim miło spędzać czas.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przyszli rodzice poszli na pierwsze USG. Lekarka spojrzała na monitor i przekazała im wieści, po których nie mogli przestać płakać
  2. Mama zauważyła u córki ciemne kręgi na karku. Zabrała ją do lekarza i usłyszała piorunującą diagnozę, teraz ostrzega innych rodziców
  3. Magda Gessler oszalała? Sprzedaje świąteczne ciasta za kosmiczne ceny, najtańsze kosztuje 65 złotych za kilogram
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. Najbiedniejsi dostaną po 1600 ZŁOTYCH! Projekt ustawy już jest gotowy

Źródło: pomponik 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News