Katarzyna Dowbor przeżywa bardzo trudne chwile. Stała się rzecz, której bała się od dawna

Katarzyna Dowbor przeżywa bardzo trudne chwile. Stała się rzecz, której bała się od dawna Źródło: YouTube / Wideoportal

Katarzyna Dowbor znana jest tego, że bez wahania angażuje się w pomoc innym. Może się więc wydawać niesprawiedliwe, że gwiazda została teraz sama. Ma co prawda swój dom i zwierzęta oraz pomoc przy opiekowaniu się miejscem, ale po wyjeździe córki na studia wszystko to straciło dla niej urok. Teraz czeka na decyzję drugiej bliskiej sobie kobiety.

Katarzyna Dowbor kojarzy się telewidzom z tym, że nigdy nie waha się, gdy trzeba komuś pomóc. W swoim programie "Nasz nowy dom" regularnie pomaga rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Ciężko sobie wyobrazić, aby ktoś tak zaangażowany w los innych mógł cierpieć z powodu samotności, ale po tym, jak córka prezenterki, Marysia, opuściła rodzinne gniazdo, by studiować w Wielkiej Brytanii, Katarzyna Dowbor została sama w wielkim domu. Towarzyszą jej tylko zwierzęta i gosposia.

Katarzyna Dowbor czeka na decyzję mamy

Gwiazda nie ukrywa, że bardzo zależy jej, aby w nowej sytuacji życiowej towarzyszyła jej mama. W ten sposób pragnie również pomóc starszej kobiecie, która ostatnio nie jest w pełni samodzielna. Z tego, co Katarzyna Dowbor powiedziała mediom wynika, że jej matka jest bardzo niezadowolona ze swojego stanu fizycznego. Uraz ręki znacznie ogranicza jej mobilność, i aby móc z niej korzystać, potrzebuje rehabilitacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dzisiaj jest już w sanatorium, gdzie odzyskuje siły. Kiedy pytam ją, jak się czuje, zawsze słyszę: może być. Cieszę się, że jest zadowolona ze swojego pobytu. Podoba jej się tam, ma nowych znajomych. Dzwonił do mnie doktor i mówił, że mama ma jeszcze wiele planów - wyznała Katarzyna Dowbor.

Gwiazda liczy na to, że pogarszający się stan zdrowia przekona mamę do tego, aby jej zaufała i z nią zamieszkała.

Aktorka została sama

Katarzyna Dowbor przyznaje, że po trzech rozwodach nieco żałuje tego, że żadne z jej małżeństw nie przetrwało próby czasu. Zwłaszcza teraz boleśnie odczuwa brak kogoś bliskiego.

- Kasia nie mówi tego głośno, ale miło byłoby jej po prostu wracać po pracy do domu, w którym ktoś jest - powiedziała znajoma gwiazdy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

- Związki to dla mnie trudny temat. Zazdroszczę tym, którzy w pierwszym trwają do dziś. Ja jestem trzykrotną rozwódką. Mam poczucie, że coś nie wyszło, może umknął mi jakiś fajny związek? Nie mam partnera, ale nie znaczy to, że mam być smutna. Cieszę się tym, co jest - powiedziała w rozmowie z gazetą Katarzyna Dowbor.

Prowadząca program "Nasz nowy dom" liczy jednak na to, że tym razem mama zdecyduje się dotrzymać jej towarzystwa. W danej sytuacji obie potrzebują siebie nawzajem, trzymamy więc kciuki, że uda jej się namówić mamę na wspólne mieszkanie. Bez tego samotność gwiazdy może się tylko pogłębiać, czego na pewno jej nie życzymy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 14-latka została zgwałcona i zaszła w ciążę. Ale najgorsze wyszło na jaw dopiero po urodzeniu dziecka
  2. Lekarze pilnie ostrzegają przed mandarynkami. Nie jedzcie ich dopóki nie zrobicie jednej ważnej rzeczy
  3. Od 40 lat nie mył włosów. Efekt zdumiewa
  4. Mięso z kurczaka jest niebezpieczne dla kobiet. Słowa lekarza o zagrożeniu zdrowia wręcz odbierają smak
  5. Dietetyczka przez 12 dni jadła tylko banany. Teraz promienieje, efekt diety oszałamia

źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News