Katarzyna Dowbor w żałobie. Osobistym wpisem pożegnała zmarłą uczestniczkę programu "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor w żałobie. Osobistym wpisem pożegnała zmarłą uczestniczkę programu "Nasz nowy dom" Źródło: fot,

Katarzyna Dowbor wspólnie z ekipą programu "Nasz Nowy Dom" od lat pomaga osobom, które potrzebują remontu swojego mieszkania. Niektóre historie przedstawione w programie, chwytają za serce. Znana prezenterka postanowiła osobistym wpisem pożegnać uczestniczkę, która zmarła niedługo po remoncie jej mieszkania.

Katarzyna Dowbor od kilku lat jest prowadzącą program "Nasz Nowy Dom", emitowany przez telewizję Polsat. Prezenterka uwielbia swoją pracę, bowiem może dzięki niej, pomagać osobom, które są w kryzysowej sytuacji mieszkaniowej. Program cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Niejednokrotnie historie przedstawione w show mocno chwytały za serca odbiorców. Wczorajszy odcinek wywołał wiele wzruszeń. Na osobisty wpis w tej sprawie zdecydowała się sama prowadząca "Nasz Nowy Dom" 

Katarzyna Dowbor i ekipa programu pomogła chorej kobiecie 

Historia przedstawiona we wczorajszym odcinku programu "Nasz Nowy Dom", niestety tylko przez chwilę była szczęśliwa. Pani Justyna i jej dwie córki mieszkały w jednym, ciasnym pokoju. Ich mieszkanie wymagało kapitalnego remontu, gdyż było w stanie surowym. Kobieta nie mogła sama wyremontować mieszkania, bowiem zmagała się z chorobą nowotworową. Z pomocą przybyła ekipa programu "Nasz Nowy Dom". 

Pani Justyna przeszła operacje, chemioterapię i radioterapię. Nie miała sił, aby sama podołać pracom remontowym. Dodatkowo, po rozwodzie z mężem, sama opiekowała się dwiema córeczkami. Jej radość z wyremontowanego mieszkania nie trwała jednak długo. Nawrót choroby i przerzuty nowotworu do kości i wątroby sprawiły, że kobieta zmarła po dwóch miesiącach od wizyty ekipy "Nasz Nowy Dom". Ta historia bardzo ujęła Katarzynę Dowbor. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezenterka zamieściła na swoim profilu na Instagramie osobisty wpis w tej sprawie:

- Pani Justyna dwa miesiące po zamieszkaniu w nowym domu przegrała niestety walkę z rakiem. Tyle miłości dawała swoim córeczkom... Będziemy o niej pamiętać - napisała Katarzyna Dowbor na swoim instagramowym profilu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Historia pani Justyny przejęła wielu internautów, którzy również zamieścili pod postem Katarzyny Dowbor wzruszające komentarze.

- Wyrazy współczucia, a tak cieszyła się kobieta. Smutne zakończenie, serce się kraje na takie wiadomości, że tak dobrzy ludzie muszą tak szybko odejść z tego świata - napisała jedna internautka. 

- Bardzo smutna wiadomość, wyrazy współczucia dla rodziny - skomentowała kolejna obserwatorka. 

Pani Justyna osierociła swoje dwie córki. Jej marzeniem był remont mieszkania, które spełniło się, dzięki Katarzynie Dowbor i ekipie programu "Nasz Nowy Dom". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Szykuje się góra pieniędzy dla emerytów od PiS. Nawet po 2,5 tys. zł dodatków
  3. Nie żyje legenda rocka. Zmarł niespodziewanie, żegnają go tysiące zszokowanych fanów
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

źródło: Instagram

Następny artykuł